1. 7 de abr. de 2024 · Podijeli : U susretu 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim je pobijedio Augsburg sa 3:1, a drugi gol na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić. Domaćin je poveo u 17. minuti golom Wouta Weghorsta, a samo tri minute kasnije hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je lijepim golom sa 20 metara povećao na 2:0.

2. 7 de abr. de 2024 · VIDEO Andrej Kramarić majstorski zabio, pogledajte sjajan gol. 07.04.2024. Tek 20 minuta Kramariću trebalo je da zabije gol u susretu svog Hoffenheima na domaćem terenu. Hoffenheim u 28. kolu Bundeslige dočekuje Augsburg, a u strijelce se upisao hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

3. Hace 6 días · Kramarić je drugu utakmicu Bundeslige u nizu upisao asistenciju što mu nije uspjelo od travnja 2022. godine.Ovo mu je bila 53. asistencija, a ove je sezone na 11 golova i tri asistencije u svim natjecanjima, prema Transfermarktu.. Što se tiče događanja u ovoj ludoj utakmici, Hoffenhaim je ugostio Borussiju Monchengladbach, a nakon prvih 45 minuta utakmice rezultat je bio 1:1, jer je samo ...

4. 8 de abr. de 2024 · Kramarić: "We have to keep going like this". Here's what the players and coaches had to say about TSG Hoffenheim's 3-1 win over FC Augsburg. Andrej Kramarić: "It's a good feeling to have won the match. It wasn't easy, but we knew that's how it would be against Augsburg. We played very well in the first period and deservedly took the lead.

5. 9 de abr. de 2024 · Andrej Kramarić has 1 special cards with ratings between 81 and 90. He was born on 19-06-1991 and he is now 32 years old. His real-life stats are currently 9 goals and 3 assists in 26 matches in domestic competition. He also received 3 yellow cards and 0 red cards. His current price on FUT is 0 on PlayStation, 0 on Xbox, and 0 on PC.

6. 13 de abr. de 2024 · VIDEO: Kramarić asistirao poput playmakera, suigrač je imao lagan posao. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić asistirao je u 19. minuti suigraču Pavelu Kaderabeku za vodeći pogodak Hoffenheima na gostovanju kod Mainza u sklopu 29. kola Bundeslige. Kramariću je to druga asistencija sezone u Bundesligi, uz devet golova.