1. Hace 3 días · 20:37, 18. svibnja 2024. HRVATSKI reprezentativac Andrej Kramarić briljirao je u utakmici Hoffenheima protiv Bayerna u zadnjem kolu ovosezonskog izdanja Bundeslige. Najprije je asistirao za prvi gol Hoffenheima, a onda u nastavku zabio hat-trick. Svoj prvi pogodak, za 2:2, zabio je u 58. minuti, a onda je donio preokret Hoffenheimu golovima u ...

2. Hace 3 días · Das 4:2: Andrej Kramarić schlug seine berühmten Haken im gegnerischen Strafraum und traf dann mit links ins rechte Eck. Danach war klar: Die TSG Hoffenheim spielt nächste Saison im Europapokal. Zahl des Spiels: 4. Zum vierten Mal in der Klubgeschichte wird die TSG Hoffenheim nächste Saison im Europapokal spielen.

3. Hace 3 días · Guliver Image. Telesport 22:10. Nevjerojatnu utakmicu danas je odigrao Andrej Kramarić koji je s tri gola u manje od 20 minuta srušio Bayern i doveo svoj Hoffenheim do pobjede. U slavlju i preokretu od 4-2 Krama je upisao hat-trick i asistenciju, a time je Hoffenheim došao do sedmog mjesta i nastupa u Europi.

4. Hace 3 días · Andrej Kramarić stole the show for Hoffenheim today, bagging a hat trick against a disorganized and scattered Bayern Munich backline who were left chasing his shadow all game. From his link up play to his off the ball movement to his excellent finishing, Kramarić could no wrong today but it was his irrepressible energy that stood out most today.

5. Hace 3 días · Oglas. VIDEO: Kakav majstor! Kramarić “hat-trickom” potopio Bayern, Hoffenheim u Europi! Iako je već nakon šest minuta igre gubio 2:0, Hoffenheim je protiv Bayerna preokrenuo i pobijedio 4:2 u završnom kolu Bundeslige. Junak je bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić koji je asistirao za prvi gol domaćina, a onda zabio sljedeća tri!

6. Hace 3 días · El FC Bayern perdió 4-2 (2-1) en el campo del TSG Hoffenheim en el cierre de la temporada 2023/24 de la Bundesliga. En la jornada 34, Mathys Tel (minuto 4') y Alphonso Davies (6') marcaron para el FCB en la primera parte antes de que Maximilian Beier (8') y Andrej Kramarić (68'/85'/87') dieran la vuelta al marcador a favor del Hoffenheim.

7. Hace 2 días · Nevjerojatni Andrej Kramarić zabio tri gola Bayernu i odveo Hoffenheim u Europu Njemački nogomet; Veliki izazov za Bragu u borbi za treće mjesto Europske lige [VIDEO] Dinamo u burnom dvoboju u sudačkoj nadoknadi osigurao sva tri boda SuperSport HNL; Carević: 'Takve stvari samo me mogu ojačati i probuditi tvrdoglavi, dalmatinski dišpet ...