Yahoo España Búsqueda web

  1. 26 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 15/10/2022 · Antoni Piechniczek wspominał czasy swojej młodości i moment, gdy dowiedział się o stracie ojca w niewoli radzieckiej. Wrócił do momentu, gdy jego talent zauważył na boisku sędzia-trener. Śmiał się z pierwszego piwa i szampana w Cannes, po meczu z Tottenham Hotspur.

  2. 10/11/2022 · Czesław Michniewicz w czwartek poda ostateczny skład Polaków na mistrzostwa świata w Katarze. Dwukrotnie przed podobnym dylematem stał Antoni Piechniczek, który jako jedyny prowadził Polskę na dwóch mundialach. W rozmowie z "Faktem" trener trzeciej drużyny mistrzostw świata 1982 opowiedział o tym, dlaczego teraz trener ma trudniej niż on, a także o oczekiwaniach, jakie ma przed ...

  3. 21/11/2022 · Antoni Piechniczek jako jedyny trener dwa razy z Biało-Czerwonymi awansował do finałów MŚ i w obu przypadkach wychodził z fazy z grupowej. Od 36 lat żaden inny selekcjoner nie potrafi tego uczynić; Piechniczkowi, mimo wygranej, nie podobała się postawa Polski w przedmundialowym sprawdzianie z Chile (1:0).

  4. Antoni Piechniczek: La selección de Polonia fue uno de los 24 países participantes de la Copa Mundial de Fútbol de 1986, realizada en México. El seleccionado polaco clasificó a la cita de México, tras obtener el primer puesto del Grupo 4 de la eliminatoria de la UEFA por diferencia de goles, ...

  5. 5/12/2022 · Antoni Piechniczek stwierdził w Programie 3 Polskiego Radia, że Czesław Michniewicz powinien pozostać na stanowisku selekcjonera polskiej reprezentacji Foto: PAP/EPA/Ali Haider - Praca z reprezentacją jest procesem ciągłym, ona się nie kończy. Na wiosnę przyszłego roku będziemy grali pierwsze mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy.

  6. 1/12/2022 · Antoni Piechniczek punktuje błędy Czesława Michniewicza, choć cieszy się z awansu. — Wyglądało to momentami nieciekawie, ale ja bym się wstrzymywał od jakiejkolwiek krytyki, przypominając o jednej rzeczy: mianowicie to, że my jesteśmy dalej w grze — powiedział były trener reprezentacji Polski na antenie RMF FM.

  7. Łukasz Paweł Kruczek (ur.1 listopada 1975 w Buczkowicach) – polski trener skoków narciarskich, skoczek narciarski, czterokrotny indywidualny mistrz uniwersjady, mistrz Polski w skokach narciarskich, absolwent AWF Katowice, delegat techniczny FIS.Od sezonu 2008/2009 do 2015/2016 główny trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich.