1. 7 de may. de 2024 · Dinamo e Zagrebit është shumë pranë titullit kampion në Kroaci dhe një meritë për këtë ka edhe Arbër Hoxha, i cili shënoi golin e fitores mbrëmjen e së dielës në përballjen direkte me Rijekën e vendit të dytë, e cila tashmë është katër pikë mbrapa.

2. 8 de may. de 2024 · Uglavnom, da obratimo pozornost na obojicu još jednom, Arber Hoxha je u ‘poplavi‘ Albanaca što su dolazili (i) u Poljud u potrazi za srećom došao u pratnji agenta Filipa Naranče. Lukavi Filip koji je dosta posla uspješno odradio s Hajdukom, nije da nije, ponudio ga je i uslikao.

3. Hace 5 días · Rrëfimi i Arbër Hoxha pasi fitoi titullin kampion me Dinamo Zagrebin Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 https://www.dukagjini.com/facebookInstagram 👉 ...

4. 6 de may. de 2024 · Arbër Hoxha shndërrohet në heroin e Dinamos së Zagrebit. Prurja e fundit në radhët e kombëtares shqiptare ishte vendimtar në fitoren që skuadra kroate mori në transfertën e Rijekës për të hedhur një hap të madh drejt titullit kampion. Vetëm pak minuta në fushë dhe sulmuesi realizoi golin me vlerën e tre pikëve, i pari me fanellën e Dinamos.

5. 6 de may. de 2024 · Arbër Hoxha është padiksutim heroi i Dinamo Zagreb, pasi sulmuesi shqiptarë arriti të shënonte një gol fantastik dhe mjaft të rëndësishëm ndaj Rijekës në fitoren 2-1 që ekipi i tij mori ditën e djeshme.

6. 5 de may. de 2024 · Arbër Hoxha gjen golin e parë me Dinamon e Zagrebit në kampionatin elitar kroat. Një gol madje me shumë peshë, sepse e afroi skuadrën e tij me titullin kampion.

7. 5 de may. de 2024 · GNK Dinamo Official TV. 61.7K subscribers. Subscribed. 89. 554 views 22 minutes ago. U videu pogledajte izjavu Arbera Hoxhe, Petra Sučića i Sergeja Jakirovića nakon 1:2 pobjede protiv Rijeke u...