1. Hace 5 días · Arbër Zeneli has 2 special cards with ratings between 72 and 72. He was born on 25-02-1995 and he is now 29 years old. His real-life stats are currently 2 goals and 2 assists in 9 matches in domestic competition.

2. 8 de may. de 2024 · by Oculus News - May 08, 2024. Albanian-Kosovar striker Arbër Zeneli has made a powerful comeback to the Elfsborg squad in the Swedish football elite. Only seven matches were enough for the 29-year-old to transform into a star, as he managed to score 2 consecutive goals. IF Elfsborg - Malmö FF (3-1) | Höjdpunkter.

3. 29 de abr. de 2024 · Para 2 jave. Sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, i cili aktivizohet në radhët e Elfsborgut në Suedi ka gjetur golin e tij të parë që prej rikthimit në Skandinavi. Elfsborgu po luan ndaj Siriusit në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit suedez, ndërsa pas 45 minutave të para, Elfsborgu po udhëheq pikërisht ...

4. 29 de abr. de 2024 · Sinjali.com. 29 Prill 2024 21:24. Sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, i cili aktivizohet në radhët e Elfsborgut në Suedi ka gjetur golin e tij të parë që prej rikthimit në Skandinavi. Elfsborgu po luan ndaj Siriusit në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit suedez, ndërsa pas 45 minutave të para, Elfsborgu po ...

5. 5 de may. de 2024 · Arbër Zeneli është kthyer në top formë, sapo realizoi eurogol ndaj Malmos. Skuadra e Elfsborg ka kaluar në avantazh ndaj Malmos në kampionatin suedez. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, përcjell GazetaBlic Sport.

6. 29 de abr. de 2024 · nga: Lorik J. Sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, i cili aktivizohet në radhët e Elfsborgut në Suedi ka gjetur golin e tij të parë që prej rikthimit në Skandinavi. Elfsborgu po luan ndaj Siriusit në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit suedez, ndërsa pas 45 minutave të para, Elfsborgu po udhëheq pikërisht falë golit të Zenelit.

7. 29 de abr. de 2024 · Arbër Zeneli ka kontribouar me gol në fitoren e Elfsborgut ndaj Siriusit, në kuadër të javës së gjashtë në Allsvenska. Elfsborgu triumofi si vendas me rezultatin e pastër 2:0, shkruan Gazeta Express.