1. Hace 5 días · Arbër Zeneli has 2 special cards with ratings between 72 and 72. He was born on 25-02-1995 and he is now 29 years old. His real-life stats are currently 2 goals and 2 assists in 9 matches in domestic competition. He also received 0 yellow cards and 0 red cards. His current price on FUT is 0 on PlayStation, 0 on Xbox, and 0 on PC.

2. 8 de may. de 2024 · by Oculus News - May 08, 2024. Albanian-Kosovar striker Arbër Zeneli has made a powerful comeback to the Elfsborg squad in the Swedish football elite. Only seven matches were enough for the 29-year-old to transform into a star, as he managed to score 2 consecutive goals. IF Elfsborg - Malmö FF (3-1) | Höjdpunkter.

3. 29 de abr. de 2024 · Para 2 jave. Sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, i cili aktivizohet në radhët e Elfsborgut në Suedi ka gjetur golin e tij të parë që prej rikthimit në Skandinavi. Elfsborgu po luan ndaj Siriusit në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit suedez, ndërsa pas 45 minutave të para, Elfsborgu po udhëheq pikërisht ...

4. 29 de abr. de 2024 · Sinjali.com. 29 Prill 2024 21:24. Sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, i cili aktivizohet në radhët e Elfsborgut në Suedi ka gjetur golin e tij të parë që prej rikthimit në Skandinavi. Elfsborgu po luan ndaj Siriusit në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit suedez, ndërsa pas 45 minutave të para, Elfsborgu po ...

5. 5 de may. de 2024 · Arbër Zeneli është kthyer në top formë, sapo realizoi eurogol ndaj Malmos. Skuadra e Elfsborg ka kaluar në avantazh ndaj Malmos në kampionatin suedez. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, përcjell GazetaBlic Sport.

6. 29 de abr. de 2024 · Arbër Zeneli ka kontribouar me gol në fitoren e Elfsborgut ndaj Siriusit, në kuadër të javës së gjashtë në Allsvenska. Elfsborgu triumofi si vendas me rezultatin e pastër 2:0, shkruan Gazeta Express.

7. 5 de may. de 2024 · 12 minuta më parë. nga NACIONALE. Sulmuesi Arbër Zeneli është duke e rigjetur formën që kur është rikthyer te Elfsborg, ndërsa ka shënuar një gol mahnitës ndaj kampionit në fuqi Malmos. Kosovari pasi mori një pasim të gjatë, dribloi për mrekulli brenda zonës dhe me një goditje precize e mposhti portierin mysafir. Për më shumë shikoni golin: