1. 29 de abr. de 2024 · Para 1 jave. Sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, i cili aktivizohet në radhët e Elfsborgut në Suedi ka gjetur golin e tij të parë që prej rikthimit në Skandinavi. Elfsborgu po luan ndaj Siriusit në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit suedez, ndërsa pas 45 minutave të para, Elfsborgu po udhëheq pikërisht ...

2. Hace 2 días · Albanian footballer Arbër Zeneli Shines as Elfsborg Defeats Malmö. by Oculus News - May 08, 2024. Albanian-Kosovar striker Arbër Zeneli has made a powerful comeback to the Elfsborg squad in the Swedish football elite. Only seven matches were enough for the 29-year-old to transform into a star, as he managed to score 2 consecutive goals.

3. 29 de abr. de 2024 · Sinjali.com. 29 Prill 2024 21:24. Sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli, i cili aktivizohet në radhët e Elfsborgut në Suedi ka gjetur golin e tij të parë që prej rikthimit në Skandinavi. Elfsborgu po luan ndaj Siriusit në kuadër të javës së gjashtë në elitën e futbollit suedez, ndërsa pas 45 minutave të para, Elfsborgu po ...

4. 29 de abr. de 2024 · Gazeta Express. 29/04/2024 21:16. Me i fundit. Arbër Zeneli realizon gol të bukur në fitoren e Elfsborgut. Arbër Zeneli ka kontribouar me gol në fitoren e Elfsborgut ndaj Siriusit, në kuadër të javës së gjashtë në Allsvenska. Elfsborgu triumofi si vendas me rezultatin e pastër 2:0, shkruan Gazeta Express. Lexo Edhe:

5. Hace 5 días · Skuadra e Elfsborg ka kaluar në avantazh ndaj Malmos në kampionatin suedez. Golin e parë në këtë duel e ka shënuar sulmuesi kosovar, Arbër Zeneli. Zeneli realizoi golin e parë dhe kaloi ekipin e tij në avantazh pas 34 minutave lojë. Rezultati momental i takimit është 1-0. Arber Zeneli! Elfsborg tar ledningen hemma mot Malmö FF.

6. 12 de abr. de 2024 · Arbër Zeneli është bërë me skuadër të re. Futbollisti kosovar është rikthyer te skuadra e Elfsborgit, aty ku nisi karrierën, shkruan IndeksOnline. Zeneli ka nëshkruar kontrat me klubin suedez deri më 30 qershor 2027. 29-vjeçari do ta vesh fanellën me numrin 9-të.

7. 24 de abr. de 2024 · Publicerad: 2024-04-24 22:23. På torsdagen är det dags för ny allsvensk omgång när laget beger sig ut på vägarna för bortamatch mot IFK Norrköping. En match mellan två lag i liknande läge, menar Arber Zeneli. – De har kanske inte fått allt att sitta nu i början, lite likt oss.