1. Hace 1 día · Link je kopiran. Teme: NK Čelik. Nakon sjednice Prvostepene komisije za licenciranje NS FBiH, NK Čelik je ostao bez licence za novu sezonu Prve lige FBiH. Zeničani su na tabeli na sredini, ali sada imaju veliki problem. To i nije ništa novo, jer odavno finansijski problemi muče Čelik. Sadašnje rukovodstvo napravilo je velike stvari kako ...

2. Hace 1 día · Süper Lig, FK Radnicki 1923 - FK Vojvodina Novi Sad karşılıklı maç istatistikleri. Tahminleriniz için Atılan Goller, Yenen Goller, Gol Atamadığı Maçlar, KG VAR ve daha fazla istatistik.

3. Hace 1 día · Chinese (simplified) Deutsch; English - Australia; English - Canada; English - Ghana; English - International; English - Ireland; English - Kenya; English - Malaysia

4. Hace 2 días · Appleton E / Thombare P G vs Aksu A / Kajević E live match starts on 15 May 2024 at 11:30 UTC at Court 16, Zagreb, Croatia.Appleton E / Thombare P G v Aksu A / Kajević E is part of Zagreb, Doubles Main, W-ITF-CRO-01A.Results of the previous head to head matches between Appleton E / Thombare P G and Aksu A / Kajević E are also available on Sofascore.

5. Hace 5 días · Fudbaleri Vojvodine pobedili su Napredak 5:0 u 35. kolu Super lige. Već u drugom minutu Voša je imala veliku šansu, Radulović je centrirao sa desnog boka, a Seri je usamljen sa druge stative glavom gađao pored stative. Voša je nastavila da napada, a sledeću šansu imao je Korać, koji je glavom posle kornera gađao preko gola.. U 14. minutu Vojvodina je povela, Lazarević je centrirao ...

6. Hace 5 días · Nakon petog gola, na isteku časa igre, Božidar Bandović je odlučio da napravi nove promene, pošto je na poluvremenu Jovanović zamenio Savićevića, šansu su u poslednjih pola sata dobili i Vukčević, Vukanović i Kajević, umesto Serija, Ivanovića i Zukića, da bi u 78. minutu i Giorbelidze zamenio Đorđevića.

7. Hace 5 días · Veja a ficha do jogo entre FK Vojvodina e FK Napredak, de 12-05-2024. Confira os resultados, estatísticas e momentos importantes deste confronto de Jalen Super Liga 23/24.