1. 23 de abr. de 2024 · Bekim Balaj ka besim se Vllaznia do jetë në finalen e Kupës së Shqipërisë. Shkodranët presin nesër në orën 18:00 Egnatian në "Loro Boriçi", me ndeshjen e parë gjysmëfinale që u fitua 1-0 nga rrogozhinasit. Para mediave kapiteni dhe sulmuesi i Vllaznisë, Bekim Balaj tha se është besimplotë për një përmbysje.

2. Hace 4 días · Bekim Balaj nuk shënon gol prej 6 ndeshjesh me Vllazninë. Kjo është hera e parë këtë sezon, që sulmuesi shkodran qëndron kaq gjatë pa gjetur rrugën e rrjetës. 4 ndeshje kanë qenë në kampionat dhe 2 në gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë përballë Egnatias. Kujtojmë se Balaj është në krye të golashënuesve të Superiores.

3. Hace 6 días · Bekim Balaj realizoi golin e qetësisë për të besuarit e Brdariç në minutën e 72, por u anulua për pozicion të parregullt. Vllaznia ruajti me fanatizëm rezultatin, duke shkuar kështu në kuotën e 55 pikëve në vendin e dytë, 5 pikë më pak se Egnatia kryesuese.

4. Hace 4 días · Bëhet fjalë për Këpucën e Artë të kampionatit, kryegolashënuesin e 36 javëve ku favoriti absolut është Bekim Balaj. Sulmuesi i Vllaznisë 3 ndeshje para fundit, është në kuotën e 17 finalizimeve, dhe ndër ndjekësit e tij më të afërt, edhe pse rreziku nuk mungon, duket e vështirë ose më saktë do të duhej një mrekulli ...

5. 23 de abr. de 2024 · #bekimbalaj #vllaznia #egnatia #futboll #kristiantroshani #sport

6. 23 de abr. de 2024 · Bekim Balaj kërkon ndihmën e tifozëve: Me ta e përmbysim Egnatian. Bekim Balaj ka besim se Vllaznia do jetë në finalen e Kupës së Shqipërisë. Shkodranët presin nesër në orën 18:00 Egnatian në "Loro Boriçi", me ndeshjen e parë gjysmëfinale që u fitua 1-0 nga rrogozhinasit.

7. 23 de abr. de 2024 · Gjysmëfinalja e dytë e Kupës me Egnatian, kapiteni i Vllaznisë, Bekim Balaj, optimist për kualifikim - YouTube. Veriu Sport. 1.1K subscribers. Subscribed. 0. No views 1 minute ago....