1. Hace 4 días · Benjamin Kallman. Bench: Karol Knap, Mikkel Maigaard, Mateusz Bochnak, Fabian Bzdyl, Konrad Golonka, Pawel Jaroszynski, Bartlomiej Kolec, Cornel Rapa, Filip Rozga. Missing Players: Kacper Śmiglewski, Jakub Jugas, David Jablonsky. Team Stats: (Lech Poznan - Cracovia Krakow) Possession 75% - 25% Total Shots 15 - 5 Shots On Target 5 - 1 Shots Off ...

2. Hace 4 días · Obrońców i bramkarza Kolejorza dwukrotnie mocno postraszył Benjamin Kallman, a Jani Atanasov mocno i minimalnie niecelnie huknął zza pola karnego. Filip Marchwiński z Lecha od małego "ustawiał" sędziów. Chciał wygrać dla dziadka W przerwie doszło do bardzo wzruszającej sceny.

3. Hace 4 días · Piłkę na środku pola karnego wyłożoną miał Benjamin Kallman, ale jego płaski strzał minimalnie minął słupek. Liga Mistrzów. Najlepsza drużyna ekstraklasy z krótszą drogą do Ligi Mistrzów. 22/04/2024, 20:27. Lech grał w Poznaniu z Cracovi ...

4. Hace 5 días · Jestem głęboko przekonany, że zespół będzie dobrze przygotowany pod tym kątem, ale oczywiście boisko weryfikuje wiele zachowań – mówi Kroczek. Odpowiedzialny za nie najlepsze położenie drużyny w tabeli czuje się także lider zespołu, najlepszy strzelec, Benjamin Kallman.

5. Hace 4 días · Benjamin Kallman miał czystą pozycję w szesnastce, ale strzelił niecelnie. Kolejorz znów przejął inicjatywę. Świetny strzał przed końcem pierwszej połowy oddał Afonso Sousa. Bramkarz jednak świetnie się wyciągnął.

6. Hace 4 días · Sigue la cobertura en directo del Nashville SC vs SJ Earthquakes. Echa un vistazo a las principales jugadas y momentos de este partido de MLS 2024.

7. Jornada 11 de la MLS: Nashville SC y San Jose Earthquakes igualaron 1 a 1 y siguen sin ganar. El punto lo valoró más Quakes.