1. Hace 3 días · T-Mobile zápas splněných snů Přidáno 17.5.2024. Pohledem kabiny: Babalola, Kuchta a Wiesner Přidáno 17.5.2024 A-tým. Chang nebo Martínková Přidáno 16.5.2024 Ženy A. Lepší narozeninovou oslavu jsem nezažil Přidáno 14.5.2024 A-tým. Zbývají dva krůčky Přidáno 14.5.2024 A-tým.

• Klub

epet ARENA. Letenský stadion, který byl dějištěm mnoha...

2. Hace 6 días · Čtyřiadvacetiletý srbský útočník dostal míč do sítě ještě v 73. minutě, ale kvůli těsnému ofsajdu jeho gól po zásahu videorozhodčího neplatil. Někdejší italský hegemon Juventus se tak dočkal první trofeje od roku 2021, kdy získal pohár také po finálové výhře nad Bergamem.

3. Hace 4 días · Sparta ukončila ve třetím kole SYNOT ligy neporazitelnost nováčka ze Zlína. Na Letné vyhráli domácí 3:0 a v neúplné tabulce se posunuli na první místo. Výhru domácích zařídil dvěma góly z penalt Bořek Dočkal a kapitán David Lafata.

4. Hace 2 días · Děti ze ZŠ Kladská prodejem obrázků podpořily postiženého spolužáka. Už po 26. uspořádali žáci ze základní školy Kladská na Praze 2 charitativní prodejní výstavu obrázků. Výtěžek tentokrát podpoří těžce postiženého absolventa školy Marka, který v devíti letech ochrnul po virové encefalitidě. Téma výstavy ...

5. Hace 4 días · Reprezentační trenér Radim Rulík se dočkal, Nečasova Carolina v play off končí a český útočník je volný pro MS v Praze. Českému hokejovému týmu by na domácí šampionát již brzy mohla přijet výrazná posila z NHL. New York Rangers totiž čtyřmi góly ve třetí třetině otočili zápas s Carolinou a po výhře 5:3 postoupili do finále Východní konference NHL.

6. Hace 2 días · Vítejte na oficiálních webových stránkách fotbalového klubu AC Sparta Praha. Aktuální dění, výsledky zápasů, informace o hráčích, vstupenky na domácí utkání a mnohem více.

7. Hace 5 días · Alois Hadamczik se dočkal omluvy Už v pondělí 13. května se na stránkách O2 areny objevila oficiální omluva, která byla adresována právě hlavě Českého hokeje. Dlouho ji přitom nikdo neregistroval.