1. Hace 4 días · Bojan Dubljević je imao 28 poena i četiri skoka, dok je dobru partiju imao i Džered Harper sa 15 poena i osam uspešnih dodavanja za koš. Bajernu je ovo peta pobjeda uz devet poraza, dok Valensija ima šest pobjeda i osam poraza. U drugom meču večeri Asvel je posle velikog povratka savladao Olimpijakos rezultatom 77:75.

2. Hace 3 días · Druga četvrtina počela je serijom crnogorskih košarkaša 0:4, uz pogotke Simonovića i Radovića, pri čemu su domaći čak četiri minuta bili bez pogotka. Uskoro su prve poene upisali Petar Popović i Bojan Dubljević, te je Crna Gora na pet minuta do odlaska na odmor bila na minus tri (26:23).

3. Hace 5 días · U odnosu na Mundobasket fale Nikola Vučević, Bojan Dubljević i Nikola Ivanović. Nikola Ivanović od Svjetskog prvenstva ima problema sa sitnim povredama i nije u stanju da bude sa nama. Dubljević ima familijarnih obaveza, koje mu ne dozvoljavaju da bude sa nama", rekao je Radović.

4. Hace 6 días · Bojan Dubljević zaigrao je prvi put nakon tri sedmice, u pobjedi Valensije nad Saragosom u španskoj ACB ligi 89:74.

5. en.wikipedia.org › wiki › Liga_ACBLiga ACB - Wikipedia

Hace 2 días · The Liga ACB, known as Liga Endesa for sponsorship reasons, is the top professional basketball division of the Spanish basketball league system.Administered by the Asociación de Clubs de Baloncesto (ACB), Liga ACB is contested by 18 teams, with the two lowest-placed teams relegated to the LEB Oro and replaced by the top team in that division plus the winner of the promotion playoffs.

6. Hace 2 días · U izdvojenom odeljenju škole „Mile Dubljević“ u Ratkovcu otvoren je legat poznatog novinara Studija B Velje Pavlovića, autora kultnih emisija „Nivo 23“ i „Duhovnici“. Pavlović je preminuo početkom 2022, u 69. godini života, a do otvaranja legata u očevom zavičaju došlo je najviše zahvaljujući zalaganju njegove supruge ...

7. Hace 6 días · Da se na njega, baš poput olimpijskih, nadovezuju krugovi zajedništva i pobjeda, svjedoče i brojna zvjezdana imena njenih đaka. ”To su Dragomir Bečanović (džudo), Slađana Perunović (atletika), Đurđina Malović (rukomet), naši Olimpijci i uspješni sportisti i sportski radnici među kojima Jelena Dubljević, Nikola Pavlićević ...