1. 25 de abr. de 2024 · Szükségünk van rájuk, és mindent megteszünk, hogy boldoggá tegyük őket – ígérte a DVSC szerb szakvezetője. Utoljára februárban csapott össze a két gárda, akkor a Debreceni VSC 2–1-re legyőzte a negyedik kerületieket. Abban a sikerben jelentős érdemeket szerzett Brandon Domingues, a Loki francia-portugál ...

6 de may. de 2024 · Share your videos with friends, family, and the world

3. 27 de abr. de 2024 · A 60. percben Brandon Domingues lőtt kevéssel mellé bevetődve, nagy helyzetben, aztán Vajda Botond bombázott fölé 16-ról. Fokozta a nyomást csapatunk, a 66. percben Ferenczi János fejese után a lécre tolta a labdát a vendégek kapusa.

4. 9 de may. de 2024 · Utóbbi találkozó egyetlen gólja különösen emlékezetes: a Stefanelli által elrontott büntetőt Brandon Domingues befutása miatt újrarúgatta a játékvezető, az ismétléshez pedig már Tobias Christensen állt oda – több sikerrel. Debrecenben tarthatja életben az ezüstéremről szőtt álmait a Vidi. Forma.

5. 28 de abr. de 2024 · Loki a ainsi acquis un avantage humain et une supériorité encore plus grande, dont il a tenté de profiter. À la 60e minute, Brandon Domingues tirait juste à côté, dans une excellente position, puis Vajda Botond le bombardait depuis la 16e.

6. 3 de may. de 2024 · A DVSC időről időre rövid, vicces videókat közöl a közösségi médiában. A klub futballistái közül legutóbb Brandon Domingues és Christian Manrique ült le a kamera elé. Manrique és Domingues barátsága a pályán is gyakran látszódik, a DVSC-t idén eddig 8 góllal segítették. Forrás: NS-archív.

7. 12 de may. de 2024 · A hajrá kezdetén, a 79. percben aztán megszerezte a vezetést a DVSC, egy szöglet után Domingues adott be balról, a védők fejjel tisztázni akartak, de Meldin Dreskovic 14 méterről, kapásból a kapu jobb oldalába lőtt (1-0). Ezzel a góllal 3 pontot is begyűjtötte csapatunk, és győzelemmel búcsúzott szurkolóitól.