1. Hace 3 días · U pobedi nad timom iz Linca, gol je postigao i srpski internacionalac Strahinja Pavlovića, posle kornera koji je izveo Hrvat Luka Sučić. Pavloviću je to bio treći gol u sezoni. Za Salcburg su u drugom poluvremenu zaigrali Petar Ratkov i Luka Sučić, Filip Stojković je odigrao prvih 45 minuta za goste, a Branko Jovičić je dobio šansu ...

2. Hace 6 días · – Na primer, Filip Stojković je osvajao trofeje sa Crvenom zvezdom, Branko Jovičić takođe, igrali su u Ligi šampiona. Robert Žulj, austrijski Hrvat, nastupao je za Hofenhajm i Bohum, dok je Ljubičić došao iz splitskog Hajduka, gde je sedeo na klupi.

3. Hace 2 días · 1. Bojan Jovičić: Pet minuta horora zbog 50.000 evra Bojan Jovičić (43) iz Novog Sada, osuđen je prošle nedelje na doživotni zatvor zbog teškog ubistva na svirep način i iz koristoljublja, sugrađanina Jovana Janićijevića (46), 24. januara 2023. godine u novosadskom naselju Adice.

4. Hace 5 días · 17.05.2024. 14:50. Novosađanin Bojan Jovičić (45) osuđеn jе danas u Višеm sudu u Novom Sadu na doživotni zatvor zbog ubistva, jer jе 24. januara 2023. godinе u novosadskom nasеlju Adicе na svirеp i podmukao način, kao i iz koristoljublja, ubodima nožеm usmrtio sugrađanina Jovana Janićijеvića (46).

5. Hace 5 días · Kopiraj link. Foto: Nova.rs. Bojan Jovičić (43) iz Novog Sada, osuđen je danas na doživotnu robiju zbog teškog ubistva na svirep način i iz koristoljublja, sugrađanina Jovana Janićijevića (46), 24. januara 2023. godine u novosadskom naselju Adice.

6. Hace 3 días · Ttitula ide u Grac, ekipi Šturma koji je sezonu završio sa dva boda više od najvećeg rivala. U pobedi nad timom iz Linca, gol je postigao i srpski internacionalac Strahinja Pavlovića, posle kornera koji je izveo Hrvat Luka Sučić. Pavloviću je to bio treći gol u sezoni. Za Salcburg su u drugom poluvremenu zaigrali Petar Ratkov i Luka Sučić, Filip Stojković je odigrao prvih 45 minuta ...

7. Hace 5 días · 22. Bojan Jovičić osuđen je na doživotnu kaznu zatvora zbog ubistva Jovana Janićijevića na Adicama, u januaru 2023. godine. Foto: 021.rs. Sudija Sanja Perić ukazala je na to da je Jovičić bio u stanju da shvati značaj dela, te da je iz koristoljublja ubio vlasnika menjačnice.