Yahoo España Búsqueda web

  1. 192 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 26 de nov. de 2023 · Cengiz Ünder’s passion for football ignited in the modest neighborhood pitches of Balıkesir, Turkey. His raw talent was evident, and it didn’t take long for local scouts to notice his potential. Altınordu, a club known for its youth development, became Ünder’s training ground, where he honed his skills from a tender age.

  2. 26 de nov. de 2023 · FENERBAHÇE HABERLERİ: Fenerbahçe'de bu sezon beklentilerin altında kalan Cengiz Ünder, Fatih Karagümrük maçında İsmail Kartal'dan görev bekliyor. Futbol Basketbol

  3. 30 de nov. de 2023 · Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Cengiz Ünder, 13 resmi maçın ardından ilk 11'de sahaya çıktı. Trendyol Süper Lig'in 4. haftasında 17 Eylül tarihinde oynanan Bitexen Antalyaspor karşılaşmasının hemen başında sakatlanarak beşinci dakikada yerini İrfan Can Kahveci'ye bırakan Cengiz Ünder, 14 maç sonra ilk 11'e döndü.

  4. 26 de nov. de 2023 · Cengiz Ünder'in performansına sert çıkan İlker Yağcıoğlu, "Edin Dzeko ve Dusan Tadic 'in yaşının getirdiği dezajantaj ile birlikte performanslarında düşüş var ama bu gayet normal. Cengiz oyuna girdi uzatmalarla beraber 20 dakika süre aldı ancak formayı geri kazanmak istermiş gibi bir hali yok" diye konuştu.

  5. 27 de nov. de 2023 · Cengiz Ünder 'den formayı kapan ve sergilediği performansla takdir kazanan İrfan Can Kahveci, ilerleyen haftalarda daha iyi olacaklarını söyledi: "Daha iyi olabilirdik. Eksiklerimiz var ama liderliğimizi sürdürüyoruz. Böyle zor maçlar da olacak ama kazanmasını bildik.

  6. 27 de nov. de 2023 · Ekleyen Fatma Savcı | Nov 27, 2023 Cengiz Ünder / ANP/GettyImages Süper Lig'in 13'üncü haftasında Fenerbahçe'nin Fatih Karagümrük'ü 2-1 mağlup ettiği müsabakanın ardından İlker Yağcıoğlu...

  7. 27 de nov. de 2023 · Fenerbahçe'nin sezon başında büyük umutlarla ve 15 milyon euro bonservis bedeli ödeyerek transfer ettiği Cengiz Ünder, dün de maça yedek kulübesinde başladı. Milli arada tamamen fizik olarak hazır hale gelmesine rağmen, İsmail Kartal tarafından ilk 11'e konulmayan Cengiz, A.Demir maçında olduğu gibi dün de karşılaşmanın son çeyreğine sahaya girdi.