1. 7 de abr. de 2024 · Viktoria Plzeň could not rely on the presence of Cheick Souaré (injured). Substitutions Viktoria Plzeň made 4 changes: Jan Sykora for Cheick Souaré (14′), Matej Vydra for Idjessi Metsoko (62′), Lukas Cerv for Ibrahim Traoré (63′) and Cadu for Jan Kopic (62′).

2. 6 de abr. de 2024 · Cheick Souaré. Jan Sýkora. 62' Jan Kopic. Cadu. 62' Idjessi Metsoko. Matěj Vydra. 63' Ibrahim Traoré. Lukás Červ. 68' Pavel Kačor. Momcilo Raspopović. Show all match events. LINE-UPS (CONFIRMED) Karviná. Viktoria Plzeň. 19. Akinyemi. 17. Regáli. 28. Čavoš. 16. Raspopovic. 6. Boháč. 2. Moses. 25. Fleisman. 21. Bergqvist.

3. Hace 6 días · Cheick Souaré našel už v 6. minutě přesným centrem Tomáše Chorého a plzeňský hroťák poslal favorita do vedení. Od té chvíle bylo prakticky hotovo, „ševci“ se proti koncentrovanému soupeři vůbec na nic nezmohli.

4. 2 de abr. de 2024 · 12 zobrazit galerii. Severočeskou trilogii mezi Jabloncem a Plzní završila úspěšně Viktoria. V repete odloženého čtvrtfinále MOL Cupu zdolala domácí celek jasně 3:0. Pod branky se podepsala výborně hrající křídla Jan Kopic a Cheick Souaré.

5. 15 de abr. de 2024 · The manager Miroslav Koubek decided to play with the following team: Martin Jedlicka (7.5), Sampson Dweh (7.7), Robin Hranac (7.9), Vaclav Jemelka (7.0), Jan Kopic (7.3), Cheick Souaré (7.0), Pavel Sulc (7.3), Lukas Kalvach (7.0), Lukas Cerv (6.8), Tomas Chory (7.5) and Idjessi Metsoko (7.1).

6. 2 de abr. de 2024 · Fotbalisté Plzně postupili do semifinále domácího poháru MOL Cup. Západočechům nejdřív v Jablonci pomohl vlastní gól Tekijaškiho ze 34. minuty, o tři minuty přidal druhou branku Jan Kopic a ve druhé půli pečetil výhru Viktorie poměrem 3:0 Cheick Souaré.

7. 2 de abr. de 2024 · Cheick Souaré (Plzeň) vstřelil gól. Jablonec - Plzeň 0:3. Po střele Červa se ve vápně odrazil od jednoho z domácích hráčů míč k Souarému, který ho pohotově z první poslal po zemi k levé tyči jablonecké brány. Plzeň míří za postupem.