1. 5 de may. de 2024 · His real-life stats are currently 2 goals and 12 assists in 30 matches in domestic competition. He also received 6 yellow cards and 0 red cards. His current price on FUT is 0 on PlayStation, 0 on Xbox, and 0 on PC. Ciprian Deac TOTS Plus - EA FC 24 - 93 rating, prices, reviews, comments and more...

2. Hace 1 día · Clujenii au mai avut ocazii mari de gol prin Daniel Bîrligea în minutul 9 şi prin Ciprian Deac, în minutul 30. De partea cealaltă, FCSB a ratat prin Florinel Coman, în minutul 61. Odată cu această victorie, CFR şi-a asigurat locul pe podium. FCSB a câștigat titlul de campioană încă de acum două etape, după nouă ani de așteptare.

3. Hace 1 día · Clujenii au mai avut ocazii mari de gol prin Daniel Bîrligea (9) şi Ciprian Deac (30), în timp ce FCSB a ratat prin Florinel Coman (61). Prin acest succes, CFR şi-a asigurat locul pe podium. La meci au asistat 54.673 de spectatori, un record pentru Arena Naţională.

4. 5 de may. de 2024 · 10 Ciprian Deac. 4 Cristian Manea. 9 Daniel Birligea. 99 Peter Godly Michael. Substitutes; 34 Cristian Balgradean. 22 Alan Aussi. 8 Robert Filip. 27 Matei Ilie. 82 Alin Fica. 14 Valentin Serebe ...

5. Hace 16 horas · Clujenii au mai avut ocazii mari de gol prin Daniel Bîrligea (9) şi Ciprian Deac (30), în timp ce FCSB a ratat prin Florinel Coman (61). Prin acest succes, CFR şi-a asigurat locul pe podium. La meci au asistat 54.673 de spectatori, un record pentru Arena Naţională.

6. 25 de abr. de 2024 · 05/05/2024 la 21:46. CFR Cluj a învins-o pe Universitatea Craiova într-un meci contând pentru etapa cu numărul 6 din play-off, scor 1-0. Daniel Bîrligea a adus victoria pentru echip.

7. 5 de may. de 2024 · El 11 más repetido. Accede a toda la información, resultados y muchas más estadísticas del CFR Cluj al minuto. Navega por nuestra web y descubre todo sobre tu equipo.