1. Hace 6 días · Resultados D.Streda Slovan Bratislava 28-04-2024 Super Liga Championship Group Jornada 7 MOL Arena. Marcadores futbol en directo

2. 21 de abr. de 2024 · Vitális Milán Csinger Márk DAC Redzic Damir. Négy fordulóval a szlovák labdarúgó-bajnokság befejezése előtt lecsúszott a DAC a dobogóról, miután a Rózsahegy ellen csak gól nélküli döntetlent játszott, s jelenleg két pont a hátránya a harmadik Zsolna mögött. A csapat magyar játékosai is csalódottan értékeltek.

3. 14 de abr. de 2024 · A sérülése után fokozatosan kezdi magát bejátszani a csapatba a 21 éves magyar szélső, Damir Redzic. Pozsonyban a pályára lépése után nagyon aktív volt. , ,Számítottam rá, hogy a mester ismét pályára küld. Igyekeztem üres területekbe futni, egy az egybe próbálkozni.

4. Hace 4 días · Pár másodperccel később büntetőhöz jutott a Slovan, miután a csereként beállt Redzic Damir elhúzta Savvidis lábát a 16-oson belül. A labda mögé Barseghyan állt oda, aki magabiztosan a jobb alsóba passzolt. (4-2) Egy perccel később tovább romlott a DAC helyzete, ...

5. Hace 6 días · Diváci v MOL Aréne sa rozhodne nenudili, sledovali na udalosti mimoriadne bohaté stretnutie. Skóre otvoril Matej Trusa, ktorý napokon zaznamenal hetrik. Za DAC ešte skórovali aj Milán Vitális a striedajúci Damir Redzic, o presné zásahy Slovana sa postarali David Strelec, Tigran Barseghjan a taktiež striedajúci Marko Tolič.

6. Hace 6 días · Ekkor már pályán volt Redzic Damir, aki a 89. percben eldöntötte a mérkőzést. Csinger végigjátszotta a mérkőzést, Vitálist a 69. percben cserélték le. SVÁJC Bolla Bendegúz kezdőként lépett pályára a Winterthur otthonában, a Svájci Kupa elődöntőjében.

7. 13 de abr. de 2024 · Náhradníci: Filipe – Dolček, Goure, Gruszkowski, Kaša, Káčer, Redzic, Ramadan, Charatin. Rozhodca: Marhefka – Poláček, Jekkel. V 5. kole nadstavby skupiny o titul hostí ŠK Slovan Bratislava tím DAC 1904 Dunajská Streda. Stretnutie sa začína o 15:30.