1. Hace 6 días · A szünet után a csereember Damir Redzic csúsztatott fejese után már-már gólt kiáltottak a sárga-kék hívek, a labda azonban pár centiméterrel a bal kapufa mellett kötött ki. Az 59. percben Yhoan Andzouana csavart lökete tévesztett célt.

2. Hace 6 días · Szünetről visszatérve a DAC spanyol mestere kettőt is cserélt, többek között Yapi, valamint a sárga-kékek magyar tehetsége Damir Redzic lépett pályára. A 21 esztendős magyar utánpótlás válogatott támadónak nem is kellett sok, hogy helyzetbe kerüljön, Redzic fejeséből azonban nem született gól.

3. Hace 5 horas · Estadísticas en directo Podbrezová vs DAC - Liga Eslovaquia 2024: goles, asistencias, tarjetas, cambios, etc.

4. Hace 6 días · V Podbrezovej rozhodol DAC o svojom triumfe v druhom polčase, o góly sa postarali Matej Trusa, Milan Vitális a Damir Redzic. 8. kolo nadstavbovej časti NL - skupina o titul: FK Železiarne Podbrezová - FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:3 (0:0) Góly: 62. Trusa, 72. Vitális, 78. Redzic.

5. 28 de abr. de 2024 · Estadísticas en directo DAC vs Slovan Bratislava - Liga Eslovaquia 2024: goles, asistencias, tarjetas, cambios, etc.

6. 29 de abr. de 2024 · „Soha jobbkor” – mondhatja Damir Redzic, aki épp az örök rivális ellen szerezte meg első gólját a sárga-kék mezben. A volt ferencvárosi labdarúgó az ötödik dunaszerdahelyi gólt szerezte.

7. 13 de abr. de 2024 · 23 - Damir Redzic Redzic - Forward. 35 - Adam Hrdina Hrdina - Guard. 10 - Ammar Ramadan Ramadan - Midfielder. 7 - Vladimir Weiss Weiss - Midfielder. Nino Marcelli Marcelli. 25 - Filip Kasa Kasa - Defender. 24 - Marko Tolic Tolic - Midfielder. Kevin Wimmer Wimmer.