1. 11 de abr. de 2024 · Ioan Varga a făcut anunțul despre Dan Petrescu. Dan Petrescu (56 de ani), liber de contract după despărțirea de sud-coreenii de la Jeonbuk, ar putea reveni la CFR Cluj în perioada următoare. În prezent, după plecarea de la club a lui Adrian Mutu (45 de ani), de banca tehnică a celor de la CFR Cluj se ocupă Ovidiu Hoban (41 de ani ...

2. Dan Petrescu former footballer from Romania Right-Back last club: FC National Bukarest * Dec 22, 1967 in Bukarest, Romania

3. 19 de mar. de 2024 · Dan Petrescu, eliminat din Liga Campionilor Asiei. Dan Petrescu a fost eliminat din Liga Campionilor AFC, de către cei de la Ulsan Hyundai. În manșa tur, echipa antrenorului român a înregistrat un rezultat de egalitate, 1-1, iar în retur a pierdut cu scorul de 1-0. Dan Petrescu a declarat după meci că acest rezultat este unul dezamăgitor, dar și că își dorește ca Ulsan Hyundai ...

4. 28 de may. de 2023 · Dan Petrescu a făcut o criză de nervi și la finalul meciului. Antrenorul a răbufnit atât la pauza dintre reprize, cât și la finalul meciului. Însă, după fluierul final, Petrescu s-a luat până și de jucătorii celor de la Farul. Reproșurile tehnicianului pentru elevii lui Gică Hagi au continuat preț de câteva zeci de secunde.

5. 3 de oct. de 2021 · Miliardarul Dan Petrescu, omul de afaceri care a decedat, duminică, într-un accident aviatic la Milano, era o prezență discretă în România, spun cei care l-au cunoscut. Nu rata cele mai noi știri și informații de ultimă oră.

6. 20 de feb. de 2024 · Dan Petrescu. în sferturile Ligii Campionilor Asiei; Petrescu a trecut de Pohang Steelers, cu 3-1 la general; Dan Petrescu a sărbătorit alături de jucători calificarea în sferturile Ligii Campionilor Asiei. Echipa sa a obţinut un egal, 1-1, pe terenul lui Pohang Steelers, de ajuns pentru accederea în sferturi.

7. 12 de abr. de 2024 · Totuși, există și o altă variantă pentru Petrescu. Dan Petrescu ar putea fi deturnat de Universitatea Craiova O altă echipă din SuperLiga României este interesată de serviciile lui Petrescu, potrivit Fanatik. Este vorba de Universitatea Craiova, care a rămas și ea recent fără antrenor, după despărțirea de Ivaylo Petev.