1. 19 de abr. de 2024 · Listen to music by Darko Lazic on Apple Music. Find top songs and albums by Darko Lazic including Pismo, Majko and more.

2. 22 de abr. de 2024 · Darko Lazić. Pevač Darko Lazić proslavio se u emisiji "Zvezde Granda" u kojoj je 2009. godine pobedio. Poznat je po kontroverznom ponašanju, pa je tako više puta imao nesreću sa kolima, a od jedne saobraćajke je jedva ostao živ. Uradio je i operaciju smanjenja želuca nakon koje je drastično smršao.

3. 2 de may. de 2024 · Volumio’s Motivo joins the touchscreen streaming DAC race | Darko.Audio. DACs Future-Fi! Munich High-End 2024 News. Volumio’s Motivo joins the touchscreen streaming DAC race. by John Darko May 2, 2024, 08:58. Five years. That’s how long Volumio’s Motivo has been in the oven.

4. Hace 6 días · Printscreen: Twitter/footcolic. Fudbaleri Verone od 15.00 igraju meč 35. kola italijanske Serije A, protiv Fiorentine. Bolje su domaći otvorili meč, i već u 13. minutu došli do prednosti, i to preko srpskog fudbalera, Darka Lazovića.

5. Hace 6 días · FANTASTIČNA vest za Piksija pred put Srbije na EURO! Fudbaleri Verone pobedili su danas na svom terenu Fjorentinu 2:1, u utakmici 35. kola Serije A. Verona je povela golom srpskog fudbalera Darka Lazovića u 13. minutu, a izjednačio je Gaetano Kastrovili u u 42. minutu.

6. 15 de abr. de 2024 · Srpski internacionalac Darko Lazović dao je u ponedeljak veče gol za svoju Veronu, na gostovanju protiv Atalante u okviru 32. kola Serije A! Bio je to neodbranjiv udarac Lazovića u 56. minutu za 1:1, a čuvar mreže domaćeg tima mogao je samo da isprati loptu koja je prohujala pored desne stative.

7. 15 de abr. de 2024 · 23. Foto: Marko Jovanović. Pevač Darko Lazić je nedavno progovorio o porocima, o tome da je probao nedozvoljene supstance, ali i otvoreno o odnosu sa bivšim partnerkama. Pevač je otkrio šta je konzumirao od narkotika. Preporučujemo. Darko Lazić ženi za doručak spremio jaje od 3.500 dinara! Ovo se ne viđa svaki dan.