1. 21 de nov. de 2023 · Denis Alibec a deschis scorul în meciul România – Elveţia Atacantul naţionalei a marcat după o fază superbă Denis Alibec a marcat după o fază superbă în România – Elveţia. În minutul 50 al meciului, Nicolae Stanciu a centrat pentru Olimpiu Moruţan, acesta a recentrat cu capul pentru Denis Alibec, iar atacantul naţionalei a reluat perfect, cu poarta goală.

2. 5 de ene. de 1991 · Denis Alibec, 33, from Romania Muaither SC, since 2023 Centre-Forward Market value: €800k * Jan 5, 1991 in Mangalia, Romania

Denis Alibec, Ploiești. 96,236 likes · 7 talking about this. This is the Official page of Denis Alibec

4. 22 de nov. de 2023 · Denis Alibec (32 de ani) a deschis scorul în minutul 50 al meciului România - Elveția, ultima din grupa I preliminară pentru Euro 2024. România a demonstrat pe Arena Națională, în fața a 50.000 de spectatori, că parcursul din grupa I, unul fără eșec, nu a fost întâmplător.

5. 6 de jun. de 2023 · Denis Alibec a câștigat 1.200.000 €. Denis Alibec spune că nu a petrecut prea mult după câștigarea titlului cu Farul, ci a fost cu gândul doar la prima reprezentativă a României. De asemenea, atacantul susține că nu s-a gândit încă la o plecare de la Farul, însă dă de înțeles că totul este posibil după meciurile de la ...

6. 5 de ene. de 1991 · Statistici pentru Denis Alibec . Vezi statisticile complete. Cariera echipei naționale # Echipa națională . Debut . 7 . România. 11.10.2015. 36. 5 - Romania U21 - 5. 3 - România U19 - 9. 5 - ...

7. Denis Alibec (5 de gener del 1991) és un futbolista romanès que actualment juga a l'Atromitos grec, cedit pel Kayserispor turc, i a la selecció romanesa. El 19 de maig del 2010, Alibec va marcar un gol en cada part del partit aconseguint la victòria de l'Inter sobre el Bayern de Múnic en el Challenge match Sots-18 de la UEFA, part del UEFA Grassroots Day .