4 - 1
    Amistosos Internacionales7:00 p. m. EST
    nov. 16vsEslovenia
    nov. 19@Moldavia
  2. 17/9/2022 · Denis Alibec a fost convocat la națională de Edi Iordănescu, după prestațiile bune pe care le-a avut în tricoul lui Farul Constanța în acest sezon. SPORT.RO . Data publicarii: Sambata 17 Septembrie 2022, 11:31. Data actualizarii: Sambata 17 Septembrie 2022, 11:37. Din articol ...

3. 16/9/2022 · Denis Alibec vrea cât mai mulți jucători de la Farul Constanța convocați la echipa națională „Sper să fiu acolo, cu siguranță voi da totul pe teren. Nu am avut nicio discuție cu ei, sunt cam secretoși (n.r. cei din staff-ul echipei naționale).

4. 16/9/2022 · Denis Alibec a marcat în Petrolul – Farul / Captură Orangesport. Denis Alibec a ieșit din nou la rampă în minutul 35, când a reușit o execuție de senzație din colțul careului. Atacantul de 31 de ani a șutat puternic, de pe loc, la colțul lung, fără speranțe pentru portarul Vâlceanu.

5. 31/8/2022 · Denis Alibec a reușit să deschidă scorul pentru Farul Constanța la jumătatea primei reprize, dintr-o lovitură de la 11 metri obținută și grație lui. În minutul 22, Louis Munteanu a lansat o nouă șarjă ofensivă în flancul drept al apărării lui FCSB și, după ce s-a descurcat excelent cu mingea la picior, i-a pasat lui Denis Alibec.

6. 11/9/2022 · Mihai Stoica, laude pentru Denis Alibec, după Farul – FC Argeş. Mihai Stoica a analizat jocul celor de la Farul, din partida cu FC Argeş. Managerul FCSB a ajuns la concluzia că Denis Alibec a fost un jucător decisiv pentru formaţia lui Gică Hagi, şi că sistemul folosit de „Rege” îl avantajează.

7. 17/9/2022 · Denis Alibec a marcat de două ori în victoria Farului la Petrolul, însă a doua reușită a fost cu adevărat specială. Formaţia Farul Constanţa a învins, vineri seară, în deplasare, cu scorul de 3-1, echipa Petrolul Ploieşti, într-un meci din etapa a XI-a a Superligii. Au marcat: Tamaş ...

8. 26/9/2022 · Scopri in questa pagina le formazioni, le statistiche pre-match e segui la cronaca in tempo reale di Romania - Bosnia di Uefa Nations League del 26/09.2022.