1. 2 de abr. de 2024 · Dennis Man, exasperat înainte de fluierul primei reprize din Parma – Catanzaro. Man a ratat o ocazie în prelungirile primei reprize a meciului care a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. El a primit o minge pe partea stângă, a avansat şi a şutat din unghi. Şutul său a fost respins de portarul lui Catanzaro, Fulignati.

2. 7 de abr. de 2024 · Dennis Man, ”Tricolorul” lunii martie. Internaționalul român, premiat de FRF. Datorită evoluțiilor sale din ultima vreme, Dennis Man a fost votat ”Tricolorul” lunii martie. În clasamentul pentru acest titlu, Dennis Man i-a întrecut pe Ștefan Baiaram, Louis Munteanu, Deian Sorescu și Bogdan Racovițan.

3. Hace 2 días · Dennis Man a pierdut teren și în ceea ce privește notele și a pierdut și acest top, conform evaluărilor întocmite de Tutomercatoweb. Citește și: Marcel Răducanu confirmă că Dennis Man negociază cu Borussia Dortmund; Top 5 atacanți din Serie B pe baza notelor primite Joel Pohjanpalo (Venezia) 6,51. Gennaro Tutino (Cosenza) 6,5

4. Hace 6 días · Dennis Man, în topul fotbaliștilor cu cei mai mulți metri parcurși cu mingea la picior. Dennis Man este lider într-un top inedit realizat de jurnaliștii de la ParmaLive. Internaționalul român a stabilit un record în actuala stagiune, devenind fotbalistul cu cei mai mulți metri parcurși cu mingea la picior, 4.636 metri.

5. 22 de mar. de 2024 · Dennis Man a marcat în România - Irlanda de Nord. Titularizat în banda dreaptă, de către Edi Iordănescu (45 de ani), în amicalul România - Irlanda de Nord, Man a marcat golul egalizator după o fază de mare efect, în minutul 23.. Internaționalul român a mai fost protagonist într-o fază, petrecută în minutul 38, dar atunci a avut ghinion pentru că mingea șutată de el l-a ...

6. 5 de abr. de 2024 · Dennis Man va pleca de la Parma pentru 25 de milioane de euro. Gigi Becali susţine că fostul jucător de la FCSB va deveni al doilea cel mai scump român din istorie, după Radu Drăguşin. Becali susţine că FCSB va primi 700.000 de euro după transferul lui Man. Juventus, Milan sau Borussia Dortmund sunt numele mari aflate pe urmele lui Dennis Man.

7. 24 de mar. de 2024 · Dennis Man, singurul jucător lăudat după amicalul României cu Irlanda de Nord. România a remizat în partida amicală cu Irlanda de Nord, scor 1-1, iar la finalul partidei Dennis Man a fost singurul jucător lăudat de toată lumea. Jucătorul Parmei a marcat singurul gol al „tricolorilor”.