1. 8 de may. de 2024 · Dominik Livaković (born 9 January 1995) is a Croatian footballer who plays as a goalkeeper for Turkish club Fenerbahçe, and the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 82.

2. 27 de abr. de 2024 · Autor. Hina. 27.04.2024. u 20:22. Hrvatski reprezentativni vratar Dominik Livaković čuvao je i ovom prilikom vrata Fenerbahcea. U derbi utakmici 34. kola turske Superlig nogometaši Fenerbahcea su, na domaćem terenu, svladali Besiktas s 2-1.

3. 28 de abr. de 2024 · Livaković otkrio tko je najspremniji igrač Dinama: On je legenda. HRVATSKI golman Dominik Livaković gostovao je u emisiji Knjaz kod Vatrenih. 6.5.2024. Kamera u Istanbulu pokazala Livakovića i Džeku. Poslušajte reakciju publike. DŽEKO i Livaković došli su podržati košarkaše Fenerbahčea u važnoj utakmici Eurolige. 3.5.2024.

4. 29 de abr. de 2024 · Dominik Livaković (Foto: Afp) Dominik Livaković nakon sedam godina provedenih u Dinamu preselio se u Fenerbahče i brzo postao neizostavna figura turske momčadi, no početak u novom klubu bio je sve samo ne jednostavan.

5. Hace 3 días · Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Zanimljivo, oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.

6. 12 de may. de 2024 · turska nogometna liga. Fenerbahče. Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Dominik Livaković branio je čitav susret za Fenerbahce koji je u susretu 36. kola turskog prvenstva kao domaćin svladao Kayserispor sa 3-0 (2-0) i tako zadržao izglede za osvajanje naslova prvaka.

7. 25 de abr. de 2024 · Vratar hrvatske nogometne reprezentacije, Dominik Livaković, mogao bi na kraju aktualne sezone napustiti Fenerbahče i potpisati za Olympiacos, piše turski Fotospor. Grčki i turski klub posljednji su se put susreli u četvrtfinalu Konferencijske lige kada je Olympiacos izbacio Fenerbahče.