1. Hace 18 horas · Full Croatia squad for Euro 2024 (including players on standby): Goalkeepers: Dominik Livaković (Fenerbahce), Ivica Ivušić (Pafos), Nediljko Labrović (Rijeka).. Defenders: Domagoj Vida (AEK), Josip Juranović (Union Berlin), Joško Gvardiol (Manchester City), Borna Sosa (Ajax), Josip Stanišić (Bayer Leverkusen), Josip Šutalo (Ajax), Martin Erlić (Sassuolo), Marin Pongracić (Lecce).

2. Hace 1 día · La lista de jugadores de Croacia para la Eurocopa 2024. Croacia presentó su lista preliminar el lunes 20 de mayo compuesta por 26 futbolistas, además de contar con 9 jugadores reservados ...

3. Hace 2 días · Dominik Livaković i Fernando Muslera nakon utakmice. Foto: Murad Sezer / REUTERS. Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray sa 1-0.

4. Hace 2 días · Dominik Livaković predvodio Fenerbahče s igračem manje do pobjede kod Galatasaraya. Nogometaši Fenerbahčea produžili su nadu u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 37. kola turskog prvenstva u velikom derbiju na gostovanju pobijedili Galatasaray 1-0. Gol odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera.

5. Hace 2 días · Dominik Livaković branio je cijeli susret, ali nije imao nijednu obranu. Sada imaju tri boda manje od Galate i trebat će na kraju sezone kod kuće pobijediti Istanbul, a Galatasaray izgubiti na gostovanju kod Konye za titulu prvaka Turske.

6. Hace 1 día · Getty. Croacia, primera rival de España en la Eurocopa de Alemania ya tiene lista. Como no podía ser de otra manera Luka Modric lidera a los ajedrezados en el que puede ser el último gran ...

7. Hace 2 días · Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Zanimljivo, oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.