1. Hace 3 días · Dominik Martinović je za domaći sastav igrao do 61. minute, dok je Igor Matanović na suprotnoj strani igrao do 70. minuti. Kaiserslautern je s uvjerljivih 5-0 porazio Eintracht Braunschweig, a Nikola Soldo je za domaći sastav igrao od 66. minute.

2. Hace 3 días · Dominik Martinović je za domaći sastav igrao do 61. minute, dok je Igor Matanović na suprotnoj strani igrao do 70. minute. Kaiserslautern je s uvjerljivih 5-0 porazio Eintracht Braunschweig, a Nikola Soldo je za domaći sastav igrao od 66. minute.

3. Hace 3 días · Dominik Martinović je za domaći sastav igrao do 61. minute, dok je Igor Matanović na suprotnoj strani igrao do 70. minuti. Kaiserslautern je s uvjerljivih 5:0 porazio Eintracht Braunschweig, a Nikola Soldo je za domaći sastav igrao od 66. minute.

4. Hace 3 días · Odigrano je 34. kolo druge Bundeslige. S prve pozicije u prvi rang ide St. Pauli koji je svladao Wehen, dok će s drugog mjesta ući Holstein Kiel. Trećeplasirana Fortuna razigravat će s Bochumom...

5. Hace 3 días · Gostujućom pobjedom 2-1 protiv Wehena, nogometaši St. Paulija potvrdili su prvo mjesto na ljestvici druge njemačke lige i plasman u Bundesligu, dok se

6. Hace 3 días · En cours. Suivez le match Elversberg - Karlsruhe sur Foot 365 le Dimanche 19 mai 2024 à 15h30 : vivez en direct la 34ème journée entre passionné du football.

7. Hace 3 días · Gostujućom pobjedom 2-1 protiv Wehena, nogometaši St. Paulija potvrdili su prvo mjesto na ljestvici druge njemačke lige i plasman u Bundesligu, dok se...