1. Hace 1 día · Olimpijakos na penale izbacio Fenerbahče, Tadić promašio sa 11 metara. BEOGRAD - Fudbaleri Olimpijakosa, Aston Vile, Fiorentine i Briža plasirali su se večeras u polufinale Lige konferencije. Olimpijakos je posle 120 minuta u Istanbulu protiv Fenerbahčea izgubio prednost od 1:0, pa je odluka pala na penal lutriji.

2. Hace 4 minutos · Over Dusan Tadic (voetballer) Dušan Tadić (Servisch: Душан Тадић) (Bačka Topola, 20 november 1988) is een Servisch voetballer die doorgaans als vleugelspeler uitkomt. Hij tekende in juni 2018 een vierjarig contract bij Ajax, dat hem overnam van Southampton. Tadić debuteerde in 2011 als international voor Servië. Fenerbahçe is ...

3. Hace 1 día · Fudbaleri Olimpijakosa i Klub Briža novi su polufinalisti Lige konferencija. Olimpijakos je eliminisao Fener posle boljeg izvođenja penala, dok je regularni tok završen rezultatom 1:0 u korist turskog tima. Tragičar pomenutog meča bio je Dušan Tadić, koji je promašio penal u prvoj seriji. Sa druge strane, Klub Briž je kao gost bez većih problema slavio protiv PAOK-a sa 2:0.

4. Hace 1 día · Bojan Vinulović - Vest objavljena: 13:14 - 18.04.2024. Dušan Tadić sprema se za novi izazov u Ligi konferencija - kao lider će voditi Fenerbahče protiv Olimpijakosa, nakon pirejskih 3:2 za crveno-bele. Tadića čeka težak zadatak, juri se minus iz prve utakmice, ali je Fener mnogo puta ove sezone pokazao da ume da se nosi sa pritiskom ...

5. Hace 1 día · Prvo je Dušan Tadić u 115. minuti zapucao veliku šansu, da bi u 124. minuti Olympiacos ostao s igračem manje kada je Ntoi dobio drugi žuti karton. Uslijedili su penali. U prvoj seriji Dušan Tadić nije iskoristio penal, no u drugoj brani Livaković, pogađa Batshuayi i bilo je 1:1 nakon druge serije.

6. Hace 1 día · TADIĆ JEDAN OD TRAGIČARA Fenerbahče nakon penala ispao iz Lige konferencija, Olimpijakos je u polufinalu. Fudbaleri Olimpijakosa izbacili su Fenerbahče u Ligi konferencija i plasirali su se u polufinale.

7. Hace 1 día · Dušan Tadić Fenerbahce S.K. Liga konferencija Olympiacos F.C. Komentari 0 Pogledaj komentare. Pošalji komentar. Komentari 0. Možda vas zanima . 178. Evrokupovi