1. 23 de mar. de 2024 · Access all Vlahovic's information, news, matches and stats. Search our website and discover everything about your favourite player

2. 3 de abr. de 2024 · April 2024. Dušan Vlahović (foto: Getty Images) Dušan Vlahović shines as Serbia's top goal-scorer in 2024, playing a pivotal role in Juventus's campaign in the Italian Cup and setting a personal record with ten goals this year. Don't miss. The most expensive red card in Juventus history: Harsh penalty for Dušan Vlahović!

3. Hace 1 día · VIDEO Majstorija Vlahovića iz slobodnjaka: Dušan ponovo strelac za Juventus. Dušan Vlahović ponovo je izveo sjajan potez i zatresao mrežu na meču Kaljarija i Juventusa. Kaljari je vodio sa 2:0 nakon prvog poluvremena, pošto su mrežu Juventusa pogađali Gaetano i Mina iz penala.

4. Hace 6 días · MILAN (AP) — Juventus’ mixed form continued as it was held to 0-0 at Torino in a Serie A derby on Saturday. Dušan Vlahović hit the post in one of Juve’s few clearcut chances, while the Bianconeri also risked conceding at the other end. Juventus has won only one of its past six league matches and slipped to third in Serie A.

5. Hace 1 día · Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol za Juventus na gostovanju kod Kaljarija. Vlahović je mrežu domaćih zatresao u 62. minutu iz slobodnog udarca. Bio je to njegov 16. pogodak u ...

6. Hace 1 día · Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol za Juventus na gostovanju Kaljariju, u meču 33. kola italijanske Serije A. Juventus je odigrao veoma loše poluvreme protiv Kaljarija i gubio je 2:0 posle prvih 45 minuta. Golove za domaćina postigli su Gaetano u 30. i Mina u 36. minutu. Oba iz penala.

7. Hace 1 día · Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol za Juventus na gostovanju Kaljariju (2:2) u meču 33. kola italijanske Serije A. Foto: Profimedia. Golove za domaćina postigli su Gaetano u 30. i Mina u 36. minutu iz penala.