1. Anuncio

relacionado con: Duje Ćaleta-Car
  2. Experience the thrill of driving a new car. From advanced safety features to sleek design. Get free quotes and find the dealership with the best price for the car you want.

1. Hace 5 días · U dvoboju 30. kola Francuske lige PSG je na Parku prinčeva s 4-1 svladao Lyon. Utakmica je započela autogolom Nemanje Matića (3), a potom su Lucas Beraldo (6) i dvaput Goncalo Ramos (32, 42) zapečatili pobjedu PSG. Za Lyon je zabio Ernest Nuamah (37), dok je Duje Ćaleta Car odigrao cijelu utakmicu za goste. PSG ima 11 bodova više od ...

2. Hace 5 días · Utakmica je započela autogolom Nemanje Matića (3), a potom su Lucas Beraldo (6) i dvaput Goncalo Ramos (32, 42) zapečatili pobjedu PSG.Za Lyon je zabio Ernest Nuamah (37), dok je Duje Ćaleta Car odigrao cijelu utakmicu za goste.. PSG ima 11 bodova više od Monaca, a do naslova bi mogao i teoretski već u srijedu. 1. PSG 29 19 9 1 69:25 66

3. Hace 5 días · Another change in defence is expected with Duje Ćaleta-Car set to start at centre back replacing makeshift centre back Clinton Mata. The Lyon midfield is set to be unchanged. Sage’s final change should be in attack with Ernest Nuamah set to return and replace Malick Fofana.

4. Hace 5 días · D. Ćaleta-Car. Number 37, E. Nuamah. Number 6, M. Caqueret. Number 10, A. Lacazette ... Assisted by Duje Caleta-Car. Post at 45 minutes. 45' Beraldo (Paris Saint Germain) wins a free kick in the ...

5. Hace 5 días · Rijeka je dugo 'lomila' Goricu, pa na kraju žilavim gostima ipak zabila tri gola. Za Lyon je zabio Ernest Nuamah (37), dok je Duje Ćaleta Car odigrao cijelu utakmicu za goste. PSG - Lyon, francuska liga, 21.4.2024. Izvor: EPA / Autor: TERESA SUAREZ. PSG ima 11 bodova više od Monaca, a do naslova bi mogao već u srijedu.

6. Hace 5 días · Duje Ćaleta-Car. Une soirée comme une autre au Parc, pour l’ancien Marseillais. Note de la rédaction 3/10. Note des lecteurs 0/10. 0 note(s) Votre note /10. Modifier. Noter Annuler.

7. Hace 5 días · Coverage of the Ligue 1 clash between Paris Saint-Germain and Lyon.