1. 24 de ene. de 2024 · Odigrao je Duje Čop (33) praktički savršenu utakmicu, iskusni je napadač dočekao svoju priliku i u potpunosti ju iskoristio za slatku osvetu svom nekadašnjem klubu. Utrpao je Čop hat-trick Dinamu usred Maksimira i odmah na startu proljetnog dijela sezone SuperSport HNL-a sa svojim suigračima iz Lokomotive kreirao senzaciju.

2. ro.wikipedia.org › wiki › Duje_ČopDuje Čop - Wikipedia

Duje Čop. Duje Cop (n. 1 februarie 1990, Vinkovci, Vukovar-Srijem, Croația) este un fotbalist profesionist croat care joacă pe postul de atacant pentru Real Valladolid, fiind împrumutat de la Standard Liège .

3. 23 de ene. de 2024 · Oba pogotka zabio je bivši dinamovac Duje Čop koji je iskoristio neopreznost domaće obrane, prvi je pogodak zabio u 5. minuti, a drugi već u 7. minuti i tako utišao Maksimir. Na Dinamovu žalost iskusni napadač nije stao na tome, u 87. minuti zabio je pogodak iz kontre za svoj hat-trick i konačnih 0:3.

4. 24 de ene. de 2024 · Duje Čop je u Dinamu u 124 utakmice zabio 61 gol, a 19 ih namjestio te je dvije sezone bio najbolji strijelac kluba, od čega jednom, kao što smo naveli, najbolji strijelac lige. Čop je onda u 25. godini postao nomad. Zapravo, to je bio i ranije, jer je već do Dinama igrao za Hajduk, u kojem je ponikao.

5. 13 de jul. de 2022 · DUJE ČOP dao je izjavu za HRT nakon što je postigao hat-trick u pobjedi Lokomotive nad Dinamom (3:0). 24.1.2024. VIDEO Hajdukovo dite uništilo je Dinamo. Maksimir je ustao i pljeskao mu DUJE ČOP razbio je Dinamo, a Maksimir je ustao i pljeskao mu. 24.1.2024.

6. 24 de ene. de 2024 · DUJE ČOP (33) postigao je hat-trick u pobjedi Lokomotive protiv Dinama (3:0) u zaostaloj utakmici SuperSport HNL-a. Iskusni napadač zabijao je u petoj, sedmoj i 87. minuti, čime je Dinamu nanio četvrti poraz ove sezone, u kojoj se s Hajdukom i Rijekom bori za naslov prvaka. Čop je u srijedu, dan nakon velikog slavlja, dao izjavu za HRT.

7. Pogledajte profil igrača Duje Čop (Lokomotiva) na Rezultati.com stranici. Statistika tijekom karijere (nastupi, golovi, kartoni) i povijest transfera.