1. 28 de abr. de 2024 · D. Bartkus - Ficha de perfil con noticias, estadísticas de carrera e historia del jugador.

• Górnik Łęczna

D. Bartkus - Ficha de perfil con noticias, estadísticas de...

3. 13 de may. de 2024 · Dziugas Bartkus bio, profile, stats, history, awards, trophies, cups, nationality, age, team, salary, transfers, height, weight, injuries, position and more. Find out when Dziugas Bartkus is on TV.

4. 11 de may. de 2024 · May 11, 2024, 8:32 PM. Pirmame kėlinyje iki pertraukos svečiai atsakė nepavojingais tolimais smūgiais, o marijampoliečių gretose puikaus šanso neišnaudojo Augustas Dubickas – jo ataką nuslopino Ivanas Baturinas. „Džiugo“ strategui Andriui Lipskiui teko atlikti priverstinį keitimą, kadangi susitikimo tęsti negalėjo vienas lyderių Christianas Bella.

5. 8 de may. de 2024 · 2024.05.08 22:08. Džiugas Bartkus | Organizatorių nuotr. Antroje Saudo Arabijos lygoje vartininkas Džiugas Bartkus išlaikė sausus vartus bei padėjo „Al Orubah“ klubui namuose 1:0 įveikti „Al Arabi“ ekipą. Iš Kazachstano taurės iškrito Kipro Kažukolovo atstovaujamas „Astana“ klubas, kuris ketvirtfinalyje 0:1 nusileido „Tobol“ klubui.

6. 27 de abr. de 2024 · 11-asis „TOPsport A lygos“ turas prasidėjo Telšiuose, kur vietos komanda priėmė lygos debiutantų išbandymą. Gerai rungtynių pabaigą sužaidęs Telšių „Džiugas“ rezultatu 2:0 (0:0) pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą. 12-ąją minutę namų ekipa pavyzdingai surezgė greitą ataką, kurios smaigalyje ...