1. Hace 1 día · Sivasspor maçında direkt kulübeye giden Edin Džeko #football #fenerbahçe #futbol

2. Hace 3 días · Fudbaleri Fenerbahčea napravili su veliki kiks u borbi za šampionsku titulu u Turskoj. Edin Džeko i društvo ostali su bez pobjede u 33. kolu prvenstva Turske na gostovanju kod Sivasspora. Odigravši 2:2 ostali su na četiri boda zaostatka iza lidera Galatasaraya. Dva puta je istanbulski velikan vodio, ali su domaći do izjednačenja i ...

3. Hace 11 horas · Edin Džeko FC Fenerbahce Rasprave se nastavljaju nakon što je Fenerbahče izgubio važna dva boda u gostima kod Sivasspora. Stručni štab turskog velikana pokušava podići igrače, ali sve je veći pritisak, dok se uveliko traži odlazak trenera Ismaila Kartala.

4. Hace 1 día · Facebook/Edin Džeko Nakon posljednje utakmice Fenerbahčea u turskoj Superligi, u kojoj je Fener uspio osvojiti samo bod, mediji u Turskoj okrenuli su se protiv trenera Ismaila Kartala. Pripadnicima “sedme sile” na Bosforu nije jasno zbog čega turski trener insistira da Džeku vadi iz igre u drugom poluvremenu u trenucima kada Fener nije u vodstvu.

5. Hace 2 días · Rej Manaj je bio precizan, Dušan Tadić, Edin Džeko i ekipa su ostali kratkih rukava, pet kola do kraja imaju četiri boda manje od Galate. 3 ayrı müdahale var; 1- Djiku'nun müdahalesi

6. Hace 2 días · Edin Džeko zamijenjen, nije se pozdravio sa Ismailom Kartalom, odmah otišao u svlačionicu Meč je obilježio penal za domaće koji je dosuđen u 93. minuti nakon asistencije VAR-a, a kojeg je u gol za konačanih 2:2 pretvorio Rey Manaj.

7. Hace 3 días · Fudbaleri Fenerbahcea su u 33. kolu turske Superlige remizirali sa Sivassporom 2:2. Kada se očekivalo da će Fener sigurno privesti meč kraju pri rezultati 2:1, u 91. minuti Manaj je oboren u šesnaestercu Fenera, a nakon VAR-a dosuđen je penal koji je iskoristio Manaj za konačnih 2:2. Edin Džeko igrao je do 71. minute, kada […]