1. Hace 1 día · Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, sadašnji fudbaler Trabzonspora, Edin Višća, ove sezone nastavlja sa odličnim igrama u Turskoj. U ligi je postigao četiri pogotka i upisao devet asistencija, dok je u kupu još dodao dva gola i pet asistencija. Njegove izvanredne igre u Turskoj oduševile su navijače Trabzonspora.

2. 5 de may. de 2024 · Edin Višća's TOTS Plus card is rated 93, he is 172cm | 5'8" tall, right-footed Bosnia and Herzegovina midfielder (RM) that plays for Trabzonspor in Trendyol Süper Lig with Med/Med work rates. He has 5-star weak foot and 5-star skill moves, giving him the ability to perform every skill move in the game.

3. 24 de abr. de 2024 · Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća postigao je večeras vodeći gol za Trabzonspor u duelu sa Karagumrukom u polufinalu Kupa Turske. Višća se sjajno namjestio na desnoj strani i lijepo je pogodio mrežu gostiju, a izazvao je pravo oduševljenje domaće publike.

4. Hace 4 días · A jedan od četiri gola je namjestio i nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća. Višći je ovo bila druga asistencija u kupu a ukupno 9 u ovoj sezoni u dresu Trabzonspora. Višća je sjajno ubacio Umutu Bozoku koji je iz voleja udario loptu i postigao odličan pogodak.

5. 28 de abr. de 2024 · Edin Višća je bio jedan od ključnih igrača ovog preokreta. Najprije je u 50. minuti utakmice asistirao Onuachuu za 1:1. Šesnaest minuta kasnije ponovo je proradila veza Višća-Onuachu za potpuni preokret na 3:2. Sjajni Edin Višća je ocijenjen sa 8.5, kao drugi najbolji igrač utakmice prema SofaScore ocjenama.

6. Hace 4 días · Trabzonspor našeg Edina Višće (34) plasirao se u finale Kupa Turske. Ekipa Trabzona je u prvom meču polufinala na svom terenu savladala Fatih Karagumruk sa 3:2, a večeras je u revanšu kao gost slavila rezultatom 4:0 i potvrdila plasman u finale. Višća je večeras igrao do 84. minute i majstorski asistirao za četvrti gol ...

7. 24 de abr. de 2024 · Jedan od junaka Trabzonspora bio je bivši bh. reprezentativac Edin Višća, koji je u 15. minuti postigao gol za 1:0, a u 49. minuti asistirao Fountasu za 3:1. Osim njega i Fountasa, gol je dao i Denswil, dok je Destan dobio direktan crveni karton za domaće u 45. minuti.