1. Hace 4 días · In the match "Istra 1961" vs "NK Slaven Belupo", which will take place on 26 April 2024, The following athlets will play for "Istra 1961": Oleksandr Petrusenko, Slavko Blagojevic, Lovro Majkic, Ville Koski, Iurie Iovu, Emmanuel Ekong, Elias Filet, Lawal Salim Fago, Dario Maresic, Mladen Devetak, Ante Majstorovic

2. Consulta el ranking de los equipos en la competición de Serie A 2023/2024 en AS.com

3. 21 de abr. de 2024 · Super Eagles captain, William Troost-Ekong, has emphasised the importance of competence over nationality or identity in appointing the next national team coach, Sunday PUNCH reports. Following ...

4. Hace 4 días · Nogometaši Istre 1961 pobijedili su koprivnički Slaven Belupo sa 3-0 (3-0) u prvoj utakmici 32. kola Hrvatske nogometne lige, odigranoj u petak na stadionu Aldo Drosina u Puli. Strijelci za uvjerljivu pobjedu domaće momčadi bili su Elias Filet u 6. minuti iz kaznenog udarca i Emmanuel Ekong u 15. minuti, a gol iz 34. minute upisan je kao autogol vratara Ivana Suška,

5. 14 de abr. de 2024 · Riječani pobjedom u Puli jurišaju prema naslovu (foto) 14.04.2024 19:01 0. Emmanuel Ekong u prodoru pored riječke obrane (FOTO: Milivoj Mijošek) Riječani su slavodobitno riješili i pulsku epizodu. U derbiju ‘della Učka’ slavili su s 2:0 u vrlo žustrom i uzbudljivom susretu kakvi susreti najbližih susjeda i trebaju biti.

6. 20 de abr. de 2024 · Mrežu je zatresao Emmanuel Ekong. 51' Preokret Istre! Sjajan solo prodor Ekonga koji je krasno prošao kroz sredinu pokraj Duartea, došao sam pred vratara i onda pogodio za 2:1! 60' Sjajan udarac Ekonga s dobrih 25 metara, Koliću je lopta prošla kroz ruke i odbila se u vratnicu, a Kolić je odnosi s gol linije.

7. Hace 4 días · Švedski napadač Emmanuel Ekong je prošao kroz sredinu terena do nekih 25 metara od vrata, a onda odlučio oprobati svoj snažan udarac. Nije mogao biti precizniji. Pogodio je gornji lijevi kut, a lopta se od grede odbila u mrežu. Sušak se ispružio, ali udarac je bio neobranjiv. Video pogledajte OVDJE.