Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. www.ankaramasasi.com › haber › 2134434Youssef El-Arabi kimdir?

    Hace 1 día · Bu maçı, Tanzanya ve Kuzey İrlanda'ya karşı oynadığı maçlar izledi. Teknik direktör Eric Gerets, 2012 Afrika Uluslar Kupası için El-Arabi'yi 23 kişilik kadroya dahil etti ve bu turnuvada grup aşamasında bir maçta başladı ve bir maçta da yedek olarak oyuna girdi.

  2. Hace 1 día · Thomas Hengen hat trotz des Absturzes auf einen direkten Abstiegsplatz noch Hoffnung, dass der 1. FC Kaiserslautern den Klassenerhalt in der 2. Liga schafft.

  3. Hace 1 día · Geschäftsführer Thomas Hengen hat trotz des Absturzes auf einen direkten Abstiegsplatz noch Hoffnung, dass der 1. FC Kaiserslautern den Klassenerhalt in der 2. Bundesliga schafft. Sollte es nach dem letzten Aufstieg 2022 wider Erwarten doch erneut in die 3.Liga gehen, würden die Pfälzer, die im DFB-Pokalfinale auf Meister Bayer Leverkusen treffen, auch ein solches Szenario überstehen.

  4. Hace 1 día · Final kaybetmek için, önce final oynamak gerekir. İsmail Kartal, yetersiz bir teknik direktör. Bunu Fenerbahçe taraftarı söylüyor ve bence de haksız değiller. Ligde bulundukları konum "oyuncu kalitesi" ve "penaltı jokerleriyle" alakalı. Olympiakos maçı sonrası "penaltıyla yaşayan, penaltıyla ölür" deniyor. Bu da haklı yorum.