1. Hace 6 días · 77 Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Erik Jirka. 77 Na konci povedené domácí akce, kterou nastartoval dlouhý pas po lajně na Jurečku, stál domácí kapitán Ševčík, zpoza vápna ale bránu Plzně přestřelil.

2. Hace 3 días · Za deset minut se poprvé v zápase předvedl také Marián Tvrdoň, který výborným zákrokem pravou nohou zlikvidoval gólovku Baníku. Chvíli na to vyslal svůj pokus na ostravskou branku Erik Jirka, jeho rána byla sražena na rohový kop. První poločas gól nepřinesl a do kabin se šlo s bezbrankovou remízou.

3. Hace 4 días · Je možné, že celá tato záležitost je tedy smyšlená, ale mezi těmito kluby je stále kontakt, který spojuje Erik Jirka. Velmi rychlý ofenzivní záložník, který dokáže vypomoci v útočných řadách, je v hledáčku sešívaných už delší dobu. Jirka se před dvěma týdny vrátil z marodky, ...

4. slavistickenoviny.cz › clanek › 16020-Slavia-Plzen-2-0Slavia - Plzeň

Hace 6 días · Jejich největší střelec Pavel Šulc tentokrát branku nepřidal, na hřiště přišel kat Slavie Erik Jirka. A následně dohrál i Mojmír Chytil, místo něhož naskočil Mick Van Buren. Slavia měla i nadále územní převahu, Plzeň byla v tomto zápase možná až nečekaně bezzubá.

5. Hace 6 días · 33 - Erik Jirka Jirka - Midfielder. 9 - Muhamed Tijani Tijani - Forward. 14 - Radim Reznik Reznik - Defender. 14 - Mick Van Buren Van Buren - Forward. 15 - Vaclav Jurecka Jurecka - Forward. Slavia Prague vs Viktoria Plzen Stadium May 15, 2024 Name: Fortuna Arena. City: Prague ...

6. Hace 3 días · El previo desafío de liga enfrentando a estos equipos fue en la jornada 17 de Primera liga el 13/02/2024, y el resultado final fue Baník Ostrava 0-1 Viktoria Plzeň. En ese momento, el Baník Ostrava tuvo un 49% de posesión de balón y efectuó 15 intentos de gol con 2 tiros entre los tres palos. El Viktoria Plzeň tuvo 18 entre los tres palos.

7. Hace 3 días · Estadísticas en directo Viktoria Plzeň vs Baník Ostrava - Liga Checa 2024: goles, asistencias, tarjetas, cambios, etc.