1. Hace 6 días · 77 Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Erik Jirka. 77 Na konci povedené domácí akce, kterou nastartoval dlouhý pas po lajně na Jurečku, stál domácí kapitán Ševčík, zpoza vápna ale bránu Plzně přestřelil.

2. Hace 3 días · Sai: Erik Jirka. Pavel Sulc participa no seu 31º jogo na prova (4ª vez em que actua como suplente utilizado) 69 ' Cartão amarelo para Radim Rezník (Plzen) Radim Rezník vê o seu 1º amarelo na prova (4 jogos) 67 ' Baník Ostrava: Eldar Sehic fez a assistência para o golo!

3. Hace 3 días · Za deset minut se poprvé v zápase předvedl také Marián Tvrdoň, který výborným zákrokem pravou nohou zlikvidoval gólovku Baníku. Chvíli na to vyslal svůj pokus na ostravskou branku Erik Jirka, jeho rána byla sražena na rohový kop. První poločas gól nepřinesl a do kabin se šlo s bezbrankovou remízou.

4. slavistickenoviny.cz › clanek › 16020-Slavia-Plzen-2-0Slavia - Plzeň

Hace 6 días · Jejich největší střelec Pavel Šulc tentokrát branku nepřidal, na hřiště přišel kat Slavie Erik Jirka. A následně dohrál i Mojmír Chytil, místo něhož naskočil Mick Van Buren. Slavia měla i nadále územní převahu, Plzeň byla v tomto zápase možná až nečekaně bezzubá.

5. Hace 2 días · Erik Jirka Jakub Kadak Dominik Holly. Depan Robert Mak Robert Bozeník Lukas Haraslín Tomas Suslov Ivan Schranz David Strelec Dávid Duris Robert Polievka Lubomir Tupta Leo Sauer. Source: UEFA.com. Tags. Slovakia Euro 2024 Profil Tim Euro 2024 Milan Skriniar Francesco Calzona. RELATED STORIES.

6. Hace 3 días · 2024 13 Feb. Liga Checa BAN 0 - 1 VKP. 2023 06 Ago. Liga Checa VKP 3 - 1 BAN. Horario, resultado y estadísticas del Viktoria Plzeň - Baník Ostrava | Liga Checa G 2.

7. 22 de may. de 2024 · Erik Jirka. 9. Jan Kliment. 11. Matej Vydra. Știrile echipei Sparta Prague. Pentru meciul de Miercuri seara Slavia Prague nu se vor putea baza pe David Pavelka si Kaan Kairinen ei avand probleme medicale conform echipei MightyTips. Meciurile anterioare ale Sparta Praha. 18 may 24. Mladá Boleslav. 0 : 5. Sparta Praha.