1. Hace 4 días · Ermin Bičakčić: Date of birth: 24 January 1990 (age 34) Place of birth: Zvornik, SFR Yugoslavia: Height: 1.85 m (6 ft 1 in) Position(s) Centre-back: Tags Germany - Bundesliga. Facebook; Twitter; Previous Post Next Post Search. Chat. PROFESSIONAL SOCCER LEAGUES. INTERNATIONAL SOCCER MATCHES.

2. 30 de mar. de 2024 · 30.3.2024. 1. Bh. defanzivac Ermin Bičakčić (33) postigao je novi gol za svoj Ajntraht Braunšvajg koji je deklasirao Elversberg s 5:0 u 27. kolu 2. Bundeslige. Bičakčić se u oktobru prošle godine vratio u Braunšvajg, a ovo mu je bio četvrti pogodak za ovu ekipu na 17 odigranih utakmica.

3. Hace 5 días · Ermin Bičakčić (34) je proveo svih 90 minuta na terenu u timu Eintrachta na poziciji stopera. Bio je ovo 18. nastup bh. stopera ove sezone. Zabio je četiri gola te jednom asistirao. Njegov tim je trenutno na 15. poziciji sa 31 bodom. Fudbaleri Hannovera zauzimaju peto mjesto sa 45 osvojenih bodova.

4. 21 de mar. de 2024 · Ermin Bičakčić Fudbalska reprezentacija BiH. Reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras igra utakmicu baraža za Evropsko prvenstvo koje se ove godine igra u Njemačkoj. Protivnik našoj reprezentaciji je Ukrajina, a utakmica se igra u Zenici.

5. 30 de mar. de 2024 · Strijelac u pobjedi domaćih bio je i naš Ermin Bičakčić. U okviru 27. kola njemačke 2. Bundeslige sastali su se Eintracht Braunschweig i Elversberg, a domaći tim slavio je rezultatom 5:0. Igrala se sedma minuta kada je Krausse doveo Eintracht u vodstvo. Asistent je bio Helgason.

6. 30 de mar. de 2024 · Ermin Bičakčić (33) zabio je četvrti gol u sezoni u 2. Bundesligi. Eintracht Braunschweig je u duelu 27. kola 2. Bundeslige razbio Elversberg sa 5:0, a Ermin je pogodio u 45. minuti za svoju ekipu.

7. 4 de abr. de 2024 · Ermin Bičakčić was born on Jan. 24, 1990. He is currently 33 years old and plays as a Centre Back for TSG Hoffenheim in Germany. His overall rating in FIFA 23 is 74 with a potential of 74. Bičakčić has got a 2-star skillmoves rating. He prefers to shoot with his right foot. His workrates are Low / Medium.