Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 2 días · Euzebiusz Smolarek oficjalnie piłkarzem Jagiellonii, Sport, Dziś roczny kontrakt z Jagiellonią podpisał Euzebiusz Smolarek. Zawodnik będzie grał z numerem siedem na koszulce. Prawdopodobnie zadebiutuje już w najbliższym spotkaniu w Warszawie. Smolarek ma za zadanie zapełnić lukę po odejściu Macieja Makuszewskiego., Wiadomości Białystok Online - Portal Miejski Białystok (Bialystok).

  2. Hace 3 días · Zabrakło go jedynie w rewanżowym półfinale z Interem Mediolan. Z kolei Euzebiusz Smolarek w momencie finału był już wówczas zawieszony za wykrycie kannabinolu w organizmie. Choć były napastnik reprezentacji Polski długo się bronił, to nie uchronił się przed dyskwalifikacją.

  3. 7 de may. de 2024 · Półfinały Champions League. Euzebiusz Smolarek już wie, jak skończy się mecz w Paryżu. I nawet skład finału Ligi Mistrzów zna! [ROZMOWA SE] Dariusz Leśnikowski. 2024-05-07 8:55. Zanim w ...

  4. 17 de may. de 2024 · Były napastnik reprezentacji Polski Euzebiusz Smolarek przed rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw świata w Katarze wierzy w biało-czerwonych Wyjście z MŚ 2022 - Smolarek: wyjście z grupy będzie sukcesem, na który Polaków stać | Niedziela.pl

  5. 16 de may. de 2024 · Euzebiusz "Ebi" Smolarek (Polish pronunciation: [ɛu̯ˈzɛbjuʂ smɔˈlarɛk]; born 9 January 1981) is a former Polish footballer who is currently youth manager at Dutch club Feyenoord. He played primarily as a striker or winger, representing clubs in the Netherlands, Germany, Spain, England, Greece, Poland and Qatar.

  6. 27 de abr. de 2024 · Euzebiusz Smolarek w Uniejowie „Z ORŁEM NA PIERSI” To był wyjątkowy wieczór dla uniejowskich kibiców piłki nożnej, a w szczególności dla młodych piłkarzy Uniejowskiej Akademii Futbolu. W spotkaniu z cyklu „Z ORŁEM NA PIERSI” gościł w Uniejowie jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy, wybitny reprezentant Polski - Euzebiusz Smolarek.

  7. 15 de may. de 2024 · MŚ 2022 - Smolarek: wyjście z grupy będzie sukcesem, ... Były napastnik reprezentacji Polski Euzebiusz Smolarek przed rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw świata w Katarze wierzy w biało-czerwonych. "Wyjście z grupy będzie sukcesem, na który Polaków stać" – podkreślił.