1. 44 resultados de búsqueda aproximadamente

1. 16/9/2022 · VIDEO EXCLUSIV Gigi Becali l-a consultat pe Florin Tănase pentru noul transfer de la FCSB: "Exact ce îți trebuie, asta și vreau!" FCSB nu se oprește la transferul lui Billel ... Eu l-am întrebat pe Tănase, am zis ce e cu el, a zis că e un jucător gen Oaidă, dar puțin mai bun. El e recuperator, dar nu o pierde, exact ce ...

2. 3/9/2022 · Florin Tănase, assist la debutul pentru Al Jazira; Chefi la cuțite și mai ascuțite. Premiera Sezonului 10 este Duminică, ora 20.00, Luni, Marți și Miercuri 20.30, pe Antena 1 și AntenaPLAY; Florin Tănase a fost titular la Al Jazira la primul meci în Emirate, împotriva celor de la Dibba. Românul a jucat 73 de minute și a reușit un assist în stilul lui Luka Modric.

3. 9/9/2022 · Florin Tănase a înscris primul său gol pentru Al Jazira în meciul câştigat pe terenul echipei Khor Fakkan, scor 4-2, în etapa a doua a campionatului Emiratelor Arabe Unite. Florin Tanase Foto: Alex Nicodim/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia.

4. 2/9/2022 · Pe această listă se află și Florin Tănase, fostul căpitan al lui FCSB. Veste proastă pentru Florin Tănase, după transferul la Al Jazira. Totuși, Dinu Gheorghe este de părere că alți jucători din Superliga îi vor lua fața lui Florin Tănase pe lista finală a jucătorilor convocați la echipa națională.

5. 9/9/2022 · Fotbalistul echipei Al Jazira, Florin Tănase, a înscris un gol în meciul câştigat, vineri, în deplasare, scor 4-2, în faţa formaţiei Khor Fakkan, în etapa a doua a campionatului Emiratelor Arabe Unite. Tănase, titular la oaspeţi, a marcat în minutul 47. Jucătorul român a rămas pe teren până în minutul 80.

6. 17/9/2022 · Florin Tănase a recunoscut că adaptarea sa la Al-Jazira nu a fost tocmai ușoară, iar fostul căpitan al FCSB-ului încă se străduiește să se acomodeze cu temperaturile și căldura din Arabia Saudită. Totuși, Florin Tănase spune că a fost foarte bine primit la Al-Jazira și este mulțumit că a început foarte bine noua sa aventură.

7. 16/9/2022 · Florin Tănase a recunoscut ce a discutat cu Gigi Becali despre Boban Nikolov, ultima achiziție a celor de la FCSB. Fostul căpitan al roș-albaștrilor se află în relații foarte bune atât cu patronul echipei, cât și cu internaționalul nord macedonean, care i-a fost coechipier la Viitorul Constanța.