1. Anuncio

relacionado con: Florin Tănase
  2. Compare the Best Vacation Rentals in Florin from the Largest Selection. Best Florin Vacation Rentals from Your Favourite Sites. Find Your Dream Vacation Home Now!

1. 8 de abr. de 2024 · Al-Okhdood, formația la care evoluează Andrei Burcă (30 de ani) și Florin Tănase (29 de ani), a pierdut, în deplasare, scor 0-3, în fața celor de la Al-Feiha, în etapa a 27-a a campionatului din Arabia Saudită (Saudi Pro League). Ambii jucători români au fost integraliști în această partidă, însă nu au reușit să aibă evoluții […]

2. 27 de mar. de 2024 · Dacă jocul nu le-a dat ocazia de a se bucura, finalul i-a prins mai îmbujorați pe oficialii Federației Române de Fotbal. În ultimul minut de prelungiri al jocului, Florin Tănase a marcat golul doi al României, stabilind scorul final, Columbia – România 3-2.

3. 27 de mar. de 2024 · Din lotul selectat de Florin Prunea lipsesc Vlad Chiricheș, căpitanul echipei naționale înainte de accidentare, care urmează să revină la FCSB, Alex Cicâldău, o prezență constantă în preliminarii și titular cu Irlanda de Nord, Adrian Șut, considerat unul dintre cei mai buni închizători din SuperLigă, Florin Tănase și George Pușcaș, jucători cu multe minute în ultimii ...

4. 24 de mar. de 2024 · Florin Tănase are probleme medicale înaintea jocului de la Madrid. Odată încheiată întâlnirea cu Irlanda de Nord, selecționerul Edi Iordănescu a început să se gândească la amicalul România - Columbia, programat pe 26 martie, 21:30. Jucătorii naționalei au efectuat un antrenament înainte de meciul care se va disputa la Madrid.

5. 24 de mar. de 2024 · Tănase a fost la un pas să rateze cel mai tare amical al României înaintea Campionatului European din Germania. Columbia – România e marţi, de la 21:30, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY. Florin Tănase e convins că visul tuturor românilor se poate realiza la EURO 2024: naţionala lui Edi Iordănescu să treacă de faza grupelor.

6. 27 de mar. de 2024 · Florin Tănase e gata de EURO 2024, după golul superb marcat în Columbia – România 3-2. Tricolorii au avut un final de meci de senzaţie şi au marcat de două ori prin Ianis Hagi şi Florin Tănase.

7. 7 de abr. de 2024 · Florin Tănase's Evolutions II card is rated 75, he is 185cm | 6'1" tall, right-footed Romania striker (CF) that plays for Al Okhdood in ROSHN Saudi League with Med/Low work rates. He has 4-star weak foot and 3-star skill moves, He does not have a real face in-game. Florin Tănase has 1 special cards with ratings between 70 and 75.