1. 4 de may. de 2024 · Magyar futball. Mészöly Géza: Mondtuk a srácoknak, élvezzék ki ezt a napot, sokat szenvedtek. 2024. 05. 04. M4 Sport. A Diósgyőr 7-0-s kiütésével bennmaradó Újpestnél remélik, sikerült némileg feledtetni a közelmúlt vereségeit, miközben a vendégek vezetőedzője a szurkolóik elnézését kérte.

2. Hace 3 días · Mészöly Géza nehezen viselte az Újpest újabb vereségét Fotó: ujpestfc.hu Mészöly Géza: Óriási tévedésben voltunk "Óriási csalódás nekem és a stábnak is ez a teljesítmény. Rossz felfogásban kezdtünk, a KTE tulajdonképpen az első húsz percben még tisztelt minket a 7-0 után, de aztán megérezték, hogy.

3. Hace 4 días · Mészöly Géza és az Újpest az utolsó fordulóban a Dejan Sztankovics által felkészített Ferencvárossal találkozik majd. Fotó: MTI/Kovács Tamás . Mészöly Géza bízik csapatában. Az élvonalbeli bajnokság utolsó előtti, 32. fordulóját pénteken 20.15-től az Újpest és a Kecskemét összecsapása nyitja meg (tv: M4 Sport).

4. 7 de may. de 2024 · Mészöly Gézával, a lila-fehérek vezetőedzőjétől viszont azt is megkérdeztük, hogy nem jutott-e az eszébe az, hogy nemet mondjon-e az Újpestnek. KULCSMOMENTUNOK. Sok csapat szerzi meg korán a vezetést, mint az Újpest tette azt DVTK ellen, de kicsúszik a kezeikből a győzelem.

5. Hace 3 días · – értékelt az M4 Sport kamerája előtt Mészöly Géza, az újpestiek edzője. A három kapott gólban is főszerepet vállaló Aboubakar Keita játékát elfogadhatatlannak, kritikán alulinak ítélte, véleménye szerint ilyen felelőtlenül játszani nem fér bele, de a többiek sem tudtak felmutatni bármit is.

6. Hace 4 días · Focizgattunk, de ütközés és futás nélkül nem megy ” – értékelt a találkozó után Mészöly Géza, a hazaiak mestere. A három gólban is főszerepet vállaló Keita játékát elfogadhatatlannak, kritikán alulinak ítélte, véleménye szerint ilyen felelőtlenül játszani nem fér bele, de a többiek sem tudtak felmutatni ...

7. 21 de abr. de 2024 · A hazaiak harmadszor is alulmaradt az idény során a kék-fehérekkel szemben, amely szeptemberben idegenben 2-0-ra, február elején pedig otthon 3-0-ra győzött. „ Nagyszerű első félidőt játszottunk, élvezet volt nézni a játékunkat. Az a tanulsága, rá kell rúgni a második gólt.