1. 20 de abr. de 2024 · George Pușcaș a fost cel care a marcat golul egalării pentru Bari, în minutul 60, după ce a transformat o lovitură de la 11 metri. Atacantul român a fost titular în această partidă, dar a ieșit de pe teren în minutul 76. În urma prestației sale, Pușcaș a primit nota 7,3 de la portalul sofascore.

2. 20 de abr. de 2024 · Atacantul român George Puşcaş a marcat pentru Bari, în remiza de pe teren propriu cu Pisa, scor 1-1, într-un meci din etapa a 34-a din Serie B. Oaspeții au deschis scorul în debutul meciului, prin Calabresi, în minutul 3, iar gazdele au egalat în minutul 30, atunci când George Pușcaș a transformat exact o lovitură de la ...

3. 20 de abr. de 2024 · Datorită golului marcat de Pușcaș, Bari a obținut un punct important în lupta pentru salvarea de la retrogradare. Cele mai tari meciuri din Serie B se văd exclusiv în AntenaPLAY. Ce notă a primit George Pușcaș, după ce a marcat în Bari – Pisa 1-1. În cadrul partidei, Pușcaș a transformat o lovitură de la 11 metri ...

4. 15 de abr. de 2024 · Fotbal Campionatul European UEFA. George Pușcaș, la al treilea gol pentru Bari! Cum s-au descurcat stranierii în ultima săptămână. De Eurosport. Publicat 15/04/2024 la 15:39 GMT+3. George Pușcaș este remarcatul ultimului weekend fotbalistic, dintre stranierii convocați de Edi Iordănescu la ultima acțiune a echipei naționale.

5. 20 de abr. de 2024 · George Puşcaş s-a descătuşat în Serie B. Atacantul în vârstă de 28 de ani este în mare formă cu mai puţin de două luni înainte de startul EURO 2024. Internaţionalul român a înscris în meciul Bari – Pisca, din etapa a 34-a, care a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ.