1. 19 de abr. de 2024 · APOEL (Nicosia), where the Bulgarian national Georgi Kostadinov plays, an opportunity to took an important step towards the title in the Cypriot championship on Sunday (21st arpil) when they host last campaign's leader Aris (Limasol), writes Topsport. 30 minutes earlier, AEK (Larnaca) plays against Omonia.

2. 14 de abr. de 2024 · АПОЕЛ бързо се върна на победния път в първенството на Кипър. Днес съставът от Никозия спечели с 2:0 гостуването си на Пафос. Срещата бе от 7-ия кръг на шампионския плейоф, а цял мач за гостите ...

3. Hace 1 día · After appointing Georgi Dermendzhiev as their new head coach, Bulgaria began their brief promotion in League B. Being drawn into Group 4 with Wales, Finland and Republic of Ireland, Bulgaria played its first match against Ireland. A near victory for the Bulgarians until a 90th minute injury time equalizer sealed the draw for the Irish.

4. 15 de abr. de 2024 · Българският полузащитник Георги Костадинов отново изигра пълни 90 минути на високо ниво и меше част от блока, който не позволи удари към вратаря им Вид Белец. Така АПОЕЛ води с 69 точки, с една пред преследвача си АЕК (Ларнака), койо днес спечели с 1:0 като гост на Арис (Лимасол).

5. 29 de abr. de 2024 · АПОЕЛ Никозия с Георги Костадинов като титуляр остана на върха в кипърското първенство, въпреки поражение с 0:1 в голямото дерби от Омония в предпоследния 35-и кръг. По същото време претендентът АЕК (Ларнака) водеше с 1:0 на Анортозис, но гостите, които не играят за нищо, изравниха в 5-ата минута на добавеното време.

6. 4 de may. de 2024 · For the second time in the Bulgarian's football history the team entered the Champions League groups with Georgi Dermendzhiev as a Head Coach. They ranked third in the groups by winning 2 points and continued their European tournament participation in Europa League.

7. 29 de abr. de 2024 · 29.04.2024. АПОЕЛ Никозия с Георги Костадинов загуби дербито с Омония от 35-ия кръг на кипърското първенство, но остана на върха. Костадинов можеше да вкара гол в 56-ата минута, но защитник на Омония блокира удара му. Сърбинът Велко Симич отбеляза победния гол за Омония в 69-ата минута.