1. 7 de abr. de 2024 · Bohaterem Abhy w niedzielnym spotkaniu okazał się Grzegorz Krychowiak. Polak otworzył wynik w szóstej minucie. Chociaż na początku drugiej połowy Al Fateh wyrównało po trafieniu Cristiana Tello (54), chwilę później Polak znów skierował piłkę do siatki (57). Jak się okazało, jego trafienie ustaliło wynik spotkania na 2:1.

2. 13 de abr. de 2024 · Grzegorz Krychowiak viendrait de dire oui à Yuliana Yassimova, top modèle ukrainienne. L'idylle entre Grzegorz Krychowiak et la mannequin n'était pas connue par les médias et ils vivraient leur amour au secret de tous depuis déjà quelques temps. Grzegorz Krychowiak viendrait donc de se marier avec la femme et de lui dire 'oui' lors de leur mariage secret !

3. 2 de abr. de 2024 · To jest para idealna! Poznali się w 2011 r., osiem lat później Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak pobrali się. Zawsze wspierają się na każdym kroku. Ukochana naszego piłkarza często na żywo dopingowała mu podczas kolejnych spotkań, teraz nasz rodak będzie mógł się w końcu odwzajemnić tym samy. Jego piękna żona zdecydowała się na poważny krok – przygotowuje się do ...

4. 7 de abr. de 2024 · Przegląd Sportowy Piłka nożna. Dublet Grzegorza Krychowiaka! Nie pomógł nawet gol byłego piłkarza Barcelony. Grzegorz Krychowiak rozegrał kapitalne spotkanie, strzelił dwie bramki, a jego Abha Club pokonało Al Fateh 2:1 i dzięki temu uciekło ze strefy spadkowej! Polak w tym sezonie ligowym ma na koncie już osiem goli.

5. 8 de abr. de 2024 · Grzegorz Krychowiak imponuje skutecznością! Dublet w walce o utrzymanie [WIDEO] Źródło: Goal.pl 07:37, 8. kwietnia 2024. Wojciech Mazurek. Grzegorz Krychowiak w meczu przeciwko Al-Fateh był bohaterem swojego zespołu. Polak popisał się dubletem, a jego Abha Club ostatecznie wygrała 2:1 na własnym stadionie. Obserwuj nas w.

6. 8 de abr. de 2024 · 34-letni Grzegorz Krychowiak, który rozegrał całe spotkanie, pokonał bramkarza gości już w szóstej oraz 57. minucie, gdy ustalił wynik (goście w 54. wyrównali na 1:1).Dla byłego kadrowicza było to siódme oraz ósme trafienie w tym sezonie. Co ciekawe, brakuje mu już jednej bramki, by wyprzedzić w tej klasyfikacji byłego gwiazdora Realu Madryt Karima Benzemę.

7. www.linkedin.com › pulse › krychowiak-opuszcza-lewandowskiego-wiesiek-szewczyk-x1k5fKRYCHOWIAK opuszcza LEWANDOWSKIEGO - LinkedIn

2 de abr. de 2024 · SENSACJA NIESPORTOWA: KRYCHOWIAK opuszcza LEWANDOWSKIEGO Kilka lat temu w prasie zrobiło się głośno, że : „Grzegorz Krychowiak zainwestował w SYSTEM 3E (a także w spółkę świadczącą ...