Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Rekomenduojamas (ir lengviausias) būdas gauti SP1 yra valdymo skyde įjungti automatinį naujinimą į „Windows Update“ ir palaukti, kol „Windows 7“ praneš, jog SP1 paruoštas įdiegti. Diegimas trunka apie 30 minučių.

  2. Taip pat kai įdiegta 32 bitų versija, bet norite įdiegti 64 bitų versiją. klaidos pranešimas: „Office“ (64 bitų arba 32 bitų) negalima įdiegti“. Jei dar nesate tikri, kuris pasirinkimas (32 ar 64 bitų versijos) jums tinkamesnis, žr. tolesnį skyrių.

  3. Sužinokite apie prenumeratos pranašumus, peržiūrėkite mokymo kursus, sužinokite, kaip apsaugoti savo įrenginį ir kt. Išsiaiškinkite sistemos reikalavimus ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje gali veikti „Windows 7“.

  4. Sužinokite apie prenumeratos pranašumus, peržiūrėkite mokymo kursus, sužinokite, kaip apsaugoti savo įrenginį ir kt. Gaukite atsakymus į bendruosius klausimus apie 32 ir 64 bitų sistemos „Windows“ versijas.

  5. 一些常見的附加元件為 Adobe Flash、Quicktime 和 Silverlight。. Internet Explorer 的設計目的是提供零附加元件的體驗,而且不需另外安裝附加元件即可播放 HTML5 及許多 Adobe Flash 影片。. 您只能在 Internet Explorer (傳統型) 中安裝和使用附加元件。. 如果您嘗試查看需要附加 ...

  1. La gente también busca