1. Hace 5 días · Universitatea Craiova - FCSB 2-0 a fost live text pe AS.ro, de la ora 21:00. Oltenii continuă lupta nebună pentru locul al doilea cu CFR Cluj

2. Hace 5 días · 1. 7. -10. 29. Game summary of the Universitatea Craiova vs. FCSB Romanian Liga 1 game, final score 2-0, from May 6, 2024 on ESPN.

3. www.sport.ro › liga-1 › universitatea-craiova-fcsb-se-joaca-de-la-ora-21-00-meciUniversitatea Craiova - FCSB 2-0 - SPORT.RO

Hace 5 días · Craiova vine după 2-1 în Giulești, FCSB vine deja campioană în Oltenia. Oltenii vin după un succes mare, 2-1 în Giuleşti, meci în care Alexandru Creţu a fost eroul craiovenilor, asta după ce i-a pasat decisiv lui Ivan, a scos o minge de pe linia porţii alb-albaştrilor şi a marcat în prelungiri golul victoriei.

4. Hace 5 días · Universitatea Craiova – FCSB 2-0, în play-off-ul SuperLigii. Partida de pe stadionul Ion Oblemenco a început cu gazdele în atac, iar Raul Silva a deschis scordul după doar patru minute, după un corner executat de Houri. Fără mai mulți titulari, FCSB a replicat prin Octavian Popescu și David Miculescu, dar fără rezultat pe tabelă.

5. Hace 5 días · Meciul dintre Universitatea Craiova și FCSB are loc luni, 6 mai, de la ora 21:00, în etapa cu numărul 8 a play-off-ului Superligii și va putea fi urmărit în format Live Video Online pe www.prosport.ro.

6. Hace 5 días · Liga 2: Gloria Buzău - Unirea Slobozia, marți, 19:00, DGS 1. Champions League: PSG - Borussia Dortmund, marți, 22:00, DGS 1. Meciul Universitatea Craiova - FCSB, din cadrul etapei a opta a play-off-ului SuperLigii, a putut fi urmărit în direct la Digi Sport 1, dar și pe site-ul digisport.ro și în aplicația Digi Sport, de către abonații RCS-RDS.

7. Hace 5 días · VIDEO SuperLiga: Universitatea Craiova, victorie importantă în duelul cu FCSB. Universitatea Craiova a învins luni FCSB, scor 2-0, într-un meci fără miză pentru noua campioană a României, în runda cu numărul opt din play-off-ul SuperLigii. Oltenii au revenit pe locul secund.