Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 3 horas · Around 2,500 fans cheered the Turkish squad at a public training session at their camp for Euro 2024 in north-eastern Germany on Wednesday. Goalkeeper Mert Günok and attacker Irfan Can Kahveci ...

  2. Hace 15 horas · EURO 2024 hazırlıklarını sürdüren A Milli Futbol Takımı'nın bugünkü antrenmanına kaleci Mert Günok ve İrfan Can Kahveci katılmadı.

  3. Hace 15 horas · A Milli Takım’ın Polonya’daki hazırlık maçı öncesi PGE Narodowy Stadı'nda çekilen bir video gündem oldu. İrfan Can Kahveci frikik yeri bakmak isteyen Arda Güler ve Hakan Çalhanoğlu'na izin vermedi.

  4. Hace 15 horas · A Milli Futbol Takımı’nda kaleci Mert Günok ve İrfan Can Kahveci, tedbir amaçlı idmana katılmadı. Milli oyuncu Zeki Çelik ise takımdan ayrı çalıştı.

  5. Hace 15 horas · A Milli Futbol Takımı’nda kaleci Mert Günok ve İrfan Can Kahveci, tedbir amaçlı idmana katılmadı. Milli oyuncu Zeki Çelik ise takımdan ayrı çalıştı.

  6. Hace 15 horas · Avrupa’nın dev ekiplerinin listesinde olan Ferdi Kadıoğlu, İsmail Yüksek, Osayi Samuel, Sebastian Szymanski, İrfan Can Kahveci, Jayden Oosterwolde gibi isimler elde tutulacak.

  7. Hace 15 horas · Milli takımda Mert Günok ve İrfan Can Kahveci tedbir amaçlı antrenmanda yer almazken, Zeki Çelik ve Ferdi Kadıoğlu takımdan ayrı çalıştı. Çalışmanın ilk bölümünde takımla idman yapan Samet Akaydın ve Ahmetcan Kaplan, antrenmanı ayrı çalışmalarla tamamladı.