1. Hace 4 días · Svētdien, 5. maijā, RFS viesos ar 0:2 piekāpās “Valmierai”, tādējādi piedzīvojot savu otro zaudējumu šosezon. Pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma spēles pieteikumā atgriezās Jānis Ikaunieks, kurš šo spēli kopā ar Darko Lemajiču iesāka uz soliņa.

2. 4 de may. de 2024 · Viesi: Jānis Ikaunieks, "Rīgas enerģētikas aģentūra" direktors Krišs Stafeckis, SIA “Royal Būve” būvniecības projektu vadītājs Arnis Neimanis, "Rīgas namu pārvaldnieks " Māju atjaunošanas nodaļas projektu vadītājs - 1. daļa.

3. Hace 6 días · Latvijas futbola Virslīga | Round 11 Round 11 . Skonto stadions

4. 14 de abr. de 2024 · Savainojumu dēļ komandai nespēja palīdzēt Jānis Ikaunieks, H. Prenga un Laša Odišarija. Jau spēles devītajā minūtē RFS izvirzijās vadībā, kad pēc Petra Mareša piespēles bumbu vārtu kreisajā apakšējā vārtu stūrī raidīja M. Nagasava (1:0).

5. The 2023 Latvian Higher League, known as the Optibet Virslīga for sponsorship reasons, was the 32nd season of top-tier football in Latvia. The season began on 11 March 2023 and ended on 11 November 2023. The winners (RFS, their second title win) qualified for the 2024–25 Champions League first qualifying round.The second-placed team qualified for the 2024–25 Conference League second ...

6. Hace 6 días · Komentāru sniedz Jānis Ikaunieks, "Rīgas enerģētikas aģentūra" direktors.

7. 1 de may. de 2024 · Baltijas līgas pusfinālā iekļūst divas Latvijas U-15 komandas. Baltijas Jaunatnes futbola līgas (BYFL) ceturtdaļfināla barjeru pārvarējušas abas Latvijas pārstāves U-15 vecuma grupā, kamēr U-16 konkurencē neviena no trim mūsu...